
Audi A4 Stage 1
101 dzinēji – 75–450 ZS
101
dzinēji
+165 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

B5 - 1995 - 2001
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 T 150hp | Petrol | 150 | 194 | +44 (29%) |
| 1.9 TDI 110hp | Diesel | 110 | 146 | +36 (33%) |
| 1.9 TDI 90hp | Diesel | 90 | 123 | +33 (37%) |
| 1.9 TDI 115hp | Diesel | 115 | 147 | +32 (28%) |
| 1.9 TDI 75hp | Diesel | 75 | 93 | +18 (24%) |
| 1.8 T 180hp | Petrol | 180 | 194 | +14 (8%) |
| 1.8i 20v 125hp | Petrol | 125 | 138 | +13 (10%) |

B6 - 2001 - 2004
13 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8T 20v 150hp | Petrol | 150 | 194 | +44 (29%) |
| 1.9 TDI 100hp | Diesel | 100 | 143 | +43 (43%) |
| 1.9 TDI 130hp | Diesel | 130 | 173 | +43 (33%) |
| 1.8T 20v 163hp | Petrol | 163 | 201 | +38 (23%) |
| 2.5 TDI 155hp | Diesel | 155 | 193 | +38 (25%) |
| 1.8T 20v 190hp | Petrol | 190 | 221 | +31 (16%) |
| 1.9 TDI 115hp | Diesel | 115 | 146 | +31 (27%) |
| 2.5 TDI 180hp | Diesel | 180 | 211 | +31 (17%) |
| 2.5 TDI 163hp | Diesel | 163 | 192 | +29 (18%) |
| 3.0 V6 220hp | Petrol | 220 | 237 | +17 (8%) |
| 2.0i 130hp | Petrol | 130 | 143 | +13 (10%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 114 | +12 (12%) |
| 2.0 FSI 150hp | Petrol | 150 | 161 | +11 (7%) |

B7 - 2004 - 2008
20 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204hp | Diesel | 204 | 281 | +77 (38%) |
| 2.0 TFSI 170hp | Petrol | 170 | 243 | +73 (43%) |
| 2.7 V6 TDI 163hp | Diesel | 163 | 222 | +59 (36%) |
| 2.0 TFSI 200hp | Petrol | 200 | 252 | +52 (26%) |
| 2.0 TDI DPF 136hp | Diesel | 136 | 186 | +50 (37%) |
| 3.0 V6 TDI 233hp | Diesel | 233 | 281 | +48 (21%) |
| 2.0 TDI 136hp | Diesel | 136 | 183 | +47 (35%) |
| 2.0 TDI DPF 140hp | Diesel | 140 | 187 | +47 (34%) |
| 2.7 V6 TDI 180hp | Diesel | 180 | 221 | +41 (23%) |
| 2.0 TDI DPF 163hp | Diesel | 163 | 203 | +40 (25%) |
| 1.9 TDI 115hp | Diesel | 115 | 152 | +37 (32%) |
| 2.0 TDI 140hp | Diesel | 140 | 176 | +36 (26%) |
| 1.8 T 163hp | Petrol | 163 | 197 | +34 (21%) |
| 2.0 TDI DPF 170hp | Diesel | 170 | 203 | +33 (19%) |
| 2.0 TFSI DTM 220hp | Petrol | 220 | 253 | +33 (15%) |
| 2.5 V6 TDI 163hp | Diesel | 163 | 191 | +28 (17%) |
| 3.2 FSI 256hp | Petrol | 256 | 276 | +20 (8%) |
| 2.0 FSI 150hp | Petrol | 150 | 168 | +18 (12%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 115 | +13 (13%) |
| 2.0i 130hp | Petrol | 130 | 141 | +11 (8%) |

B8 - 2008 - 2011
17 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TFSI 272hp | Petrol | 272 | 402 | +130 (48%) |
| 3.0 TFSI 290hp | Petrol | 290 | 401 | +111 (38%) |
| 1.8 TFSI 120hp | Petrol | 120 | 211 | +91 (76%) |
| 3.0 V6 TDI 211hp | Diesel | 211 | 293 | +82 (39%) |
| 2.0 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 261 | +81 (45%) |
| 2.7 V6 TDI 163hp | Diesel | 163 | 231 | +68 (42%) |
| 2.0 TDI CR 120hp | Diesel | 120 | 187 | +67 (56%) |
| 2.0 TFSI Multitronic 180hp | Petrol | 180 | 247 | +67 (37%) |
| 1.8 TFSI 160hp | Petrol | 160 | 213 | +53 (33%) |
| 2.0 TFSI 211hp | Petrol | 211 | 263 | +52 (25%) |
| 3.0 V6 TDI 240hp | Diesel | 240 | 292 | +52 (22%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 187 | +51 (38%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 188 | +45 (31%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 208 | +45 (28%) |
| 2.7 V6 TDI 190hp | Diesel | 190 | 231 | +41 (22%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 206 | +36 (21%) |
| 3.2 FSI 265hp | Petrol | 265 | 286 | +21 (8%) |

B8 - 2012 - 2015
19 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TFSI 272hp | Petrol | 272 | 437 | +165 (61%) |
| 1.8 TFSI 120hp | Petrol | 120 | 213 | +93 (78%) |
| 2.0 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 261 | +81 (45%) |
| 2.0 TFSI 225hp | Petrol | 225 | 302 | +77 (34%) |
| S4 3.0 TFSI 333hp | Petrol | 333 | 403 | +70 (21%) |
| 3.0 V6 TDI FW 204hp | Diesel | 204 | 272 | +68 (33%) |
| 2.0 TDI CR 120hp | Diesel | 120 | 187 | +67 (56%) |
| 3.0 V6 TDI 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 1.8 TFSI 170hp | Petrol | 170 | 223 | +53 (31%) |
| 1.8 TFSI 160hp | Petrol | 160 | 212 | +52 (33%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 188 | +52 (38%) |
| 2.0 TFSI 211hp | Petrol | 211 | 263 | +52 (25%) |
| 2.0 TDI CR 177hp | Diesel | 177 | 228 | +51 (29%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 208 | +45 (28%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 187 | +44 (31%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 2.0 TDI CR 190hp | Diesel | 190 | 226 | +36 (19%) |
| 1.4 TFSI 125hp | Petrol | 125 | 148 | +23 (18%) |
| RS4 4.2 V8 FSI 450hp | Petrol | 450 | 471 | +21 (5%) |

B9 - 2015 - 2018
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TFSI 150hp | Petrol | 150 | 246 | +96 (64%) |
| 3.0 TDI FWD 218hp | Diesel | 218 | 302 | +84 (39%) |
| 3.0 TDI Quattro 218hp | Diesel | 218 | 302 | +84 (39%) |
| 2.0 TDI 122hp | Diesel | 122 | 191 | +69 (57%) |
| 2.0 TFSI 252hp | Petrol | 252 | 312 | +60 (24%) |
| 2.0 TDI 136hp | Diesel | 136 | 193 | +57 (42%) |
| 2.0 TFSI 190hp | Petrol | 190 | 247 | +57 (30%) |
| 3.0 TDI Quattro 272hp | Diesel | 272 | 321 | +49 (18%) |
| 1.4 TFSI 150hp | Petrol | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 2.0 TDI 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 2.0 TDI 190hp | Diesel | 190 | 226 | +36 (19%) |

B9 - 2019 ->
14 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 45 TDI (3.0D) 231hp | Diesel | 231 | 351 | +120 (52%) |
| 35 TFSI (2.0T) 150hp | Petrol MHEV | 150 | 248 | +98 (65%) |
| 30 TDI (2.0D) 122hp | Diesel | 122 | 188 | +66 (54%) |
| 50 TDI (3.0D) 286hp | Diesel MHEV | 286 | 351 | +65 (23%) |
| 40 TFSI (2.0T) 190hp | Petrol | 190 | 246 | +56 (29%) |
| 30 TDI (2.0D) 136hp | Diesel | 136 | 188 | +52 (38%) |
| 45 TFSI (2.0T) 245hp | Petrol | 245 | 297 | +52 (21%) |
| 35 TDI (2.0D) 163hp | Diesel MHEV | 163 | 211 | +48 (29%) |
| 40 TFSI (2.0T) 204hp | Petrol MHEV | 204 | 246 | +42 (21%) |
| 35 TDI (2.0D) 150hp | Diesel | 150 | 186 | +36 (24%) |
| 40 TDI (2.0D) 190hp | Diesel | 190 | 222 | +32 (17%) |
| 40 TFSI G-Tron (2.0T) 170hp | Petrol | 170 | 201 | +31 (18%) |
| 45 TFSI (2.0T) 265hp | Petrol MHEV | 265 | 296 | +31 (12%) |
| 40 TDI (2.0D) 204hp | Diesel MHEV | 204 | 221 | +17 (8%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai