
Audi A5 Stage 1
53 dzinēji – 136–450 ZS
53
dzinēji
+166 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

MK1 - 2007 - 2011
17 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| S5 3.0 TFSI 333hp | Petrol | 333 | 437 | +104 (31%) |
| 2.0 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 261 | +81 (45%) |
| 3.0 TDI 211hp | Diesel | 211 | 291 | +80 (38%) |
| 2.7 TDI 163hp | Diesel | 163 | 236 | +73 (45%) |
| 3.0 TDI 204hp | Diesel | 204 | 271 | +67 (33%) |
| 3.0 TDI 240hp | Diesel | 240 | 302 | +62 (26%) |
| 1.8 TFSI 160hp | Petrol | 160 | 213 | +53 (33%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 187 | +51 (38%) |
| 2.0 TFSI 211hp | Petrol | 211 | 262 | +51 (24%) |
| 2.0 TDI CR 177hp | Diesel | 177 | 227 | +50 (28%) |
| 2.7 TDI 190hp | Diesel | 190 | 237 | +47 (25%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 187 | +44 (31%) |
| 1.8 TFSI 170hp | Petrol | 170 | 213 | +43 (25%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 206 | +43 (26%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 207 | +37 (22%) |
| 3.2 FSI 265hp | Petrol | 265 | 288 | +23 (9%) |
| RS5 4.2 V8 450hp | Petrol | 450 | 472 | +22 (5%) |

MK2 - 2012 - 2016
16 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TFSI 272hp | Petrol | 272 | 438 | +166 (61%) |
| S5 3.0 TFSI 333hp | Petrol | 333 | 436 | +103 (31%) |
| 1.8 TFSI 144hp | Petrol | 144 | 222 | +78 (54%) |
| 3.0 TDI 204hp | Diesel | 204 | 282 | +78 (38%) |
| 2.0 TFSI 225hp | Petrol | 225 | 302 | +77 (34%) |
| 3.0 TDI 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 191 | +55 (40%) |
| 1.8 TFSI 170hp | Petrol | 170 | 221 | +51 (30%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 193 | +50 (35%) |
| 2.0 TFSI 211hp | Petrol | 211 | 261 | +50 (24%) |
| 1.8 TFSI 177hp | Petrol | 177 | 223 | +46 (26%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 207 | +44 (27%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 2.0 TDI CR 177hp | Diesel | 177 | 206 | +29 (16%) |
| 2.0 TDI CR 190hp | Diesel | 190 | 218 | +28 (15%) |
| RS5 4.2 V8 450hp | Petrol | 450 | 471 | +21 (5%) |

MK3 - 2019 ->
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 45 TDI (3.0D) 231hp | Diesel | 231 | 351 | +120 (52%) |
| 35 TFSI (2.0T) 150hp | Petrol MHEV | 150 | 246 | +96 (64%) |
| 50 TDI (3.0D) 286hp | Diesel MHEV | 286 | 353 | +67 (23%) |
| 40 TFSI (2.0T) 190hp | Petrol | 190 | 246 | +56 (29%) |
| 45 TFSI (2.0T) 245hp | Petrol | 245 | 296 | +51 (21%) |
| 35 TDI (2.0D) 163hp | Diesel MHEV | 163 | 213 | +50 (31%) |
| 40 TFSI (2.0T) 204hp | Petrol MHEV | 204 | 248 | +44 (22%) |
| 35 TDI (2.0D) 150hp | Diesel | 150 | 188 | +38 (25%) |
| 40 TDI (2.0D) 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |
| 45 TFSI (2.0T) 265hp | Petrol MHEV | 265 | 297 | +32 (12%) |
| 40 TDI (2.0D) 204hp | Diesel MHEV | 204 | 222 | +18 (9%) |

Mk3 - 2016 - 2018
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TFSI 150hp | Petrol | 150 | 241 | +91 (61%) |
| 3.0 TDI 218hp | Diesel | 218 | 303 | +85 (39%) |
| 3.0 TDI 272hp | Diesel | 272 | 351 | +79 (29%) |
| 3.0 TDI 286hp | Diesel | 286 | 352 | +66 (23%) |
| 2.0 TFSI 252hp | Petrol | 252 | 313 | +61 (24%) |
| 2.0 TFSI 190hp | Petrol | 190 | 248 | +58 (31%) |
| 2.0 TDI 150hp | Diesel | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 2.0 TDI 190hp | Diesel | 190 | 228 | +38 (20%) |
| 1.4 TFSi 150hp | Petrol | 150 | 176 | +26 (17%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai