
BMW 3 serie Stage 1
123 dzinēji – 90–450 ZS
123
dzinēji
+129 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

E36
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 325 TDS 143hp | Diesel | 143 | 172 | +29 (20%) |
| 318 TDS 90hp | Diesel | 90 | 116 | +26 (29%) |
| 325 TD 115hp | Diesel | 115 | 141 | +26 (23%) |
| 323i 170hp | Petrol | 170 | 187 | +17 (10%) |

E46 - 1998 - 2005
16 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 330D 204hp | Diesel | 204 | 251 | +47 (23%) |
| 330D 184hp | Diesel | 184 | 221 | +37 (20%) |
| 320D 136hp | Diesel | 136 | 171 | +35 (26%) |
| 320D 150hp | Diesel | 150 | 184 | +34 (23%) |
| 318D 115hp | Diesel | 115 | 147 | +32 (28%) |
| 330D 193hp | Diesel | 193 | 222 | +29 (15%) |
| 330i 231hp | Petrol | 231 | 252 | +21 (9%) |
| 320i 150hp | Petrol | 150 | 168 | +18 (12%) |
| 323i 170hp | Petrol | 170 | 187 | +17 (10%) |
| 328i 193hp | Petrol | 193 | 210 | +17 (9%) |
| 320i 170hp | Petrol | 170 | 186 | +16 (9%) |
| 318i 136hp | Petrol | 136 | 151 | +15 (11%) |
| 318i 143hp | Petrol | 143 | 158 | +15 (10%) |
| 316i 115hp | Petrol | 115 | 129 | +14 (12%) |
| 318i 118hp | Petrol | 118 | 132 | +14 (12%) |
| 325i 192hp | Petrol | 192 | 203 | +11 (6%) |

E90/E91 - 2005 - 2010
31 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 316D 115hp | Diesel | 115 | 183 | +68 (59%) |
| 335i - N54 - 306hp | Petrol | 306 | 373 | +67 (22%) |
| 335D 286hp | Diesel | 286 | 352 | +66 (23%) |
| 330D 211hp | Diesel | 211 | 273 | +62 (29%) |
| 335i - N55 Twinscroll - 306hp | Petrol | 306 | 363 | +57 (19%) |
| 330D 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 325i - N53 - 211hp | Petrol | 211 | 266 | +55 (26%) |
| 320D 163hp | Diesel | 163 | 216 | +53 (33%) |
| 320D 150hp | Diesel | 150 | 202 | +52 (35%) |
| 325i - N53 - 218hp | Petrol | 218 | 266 | +48 (22%) |
| 318D 136hp | Diesel | 136 | 183 | +47 (35%) |
| 328i 230hp | Petrol | 230 | 277 | +47 (20%) |
| 335i - N54 PPK - 326hp | Petrol | 326 | 373 | +47 (14%) |
| 330D 231hp | Diesel | 231 | 276 | +45 (19%) |
| 320D 177hp | Diesel | 177 | 218 | +41 (23%) |
| 325D 177hp | Diesel | 177 | 217 | +40 (23%) |
| 318D 143hp | Diesel | 143 | 182 | +39 (27%) |
| 325D 197hp | Diesel | 197 | 235 | +38 (19%) |
| 318D 122hp | Diesel | 122 | 158 | +36 (30%) |
| 335D 306hp | Diesel | 306 | 341 | +35 (11%) |
| 320i 150hp | Petrol | 150 | 178 | +28 (19%) |
| 325i - N52 - 211hp | Petrol | 211 | 233 | +22 (10%) |
| 330i 272hp | Petrol | 272 | 294 | +22 (8%) |
| M3 420hp | Petrol | 420 | 441 | +21 (5%) |
| 330i 258hp | Petrol | 258 | 277 | +19 (7%) |
| 325i - N52 - 218hp | Petrol | 218 | 235 | +17 (8%) |
| 316i 122hp | Petrol | 122 | 137 | +15 (12%) |
| 318i 143hp | Petrol | 143 | 158 | +15 (10%) |
| 320i 170hp | Petrol | 170 | 184 | +14 (8%) |
| 320si 173hp | Petrol | 173 | 187 | +14 (8%) |
| 320i 163hp | Petrol | 163 | 176 | +13 (8%) |

E90/E91 - 2010 - 2011
20 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 325D 204hp | Diesel | 204 | 303 | +99 (49%) |
| 330D 211hp | Diesel | 211 | 302 | +91 (43%) |
| 316D 115hp | Diesel | 115 | 181 | +66 (57%) |
| 335D 286hp | Diesel | 286 | 352 | +66 (23%) |
| 330D 245hp | Diesel | 245 | 303 | +58 (24%) |
| 335i - N55 Twinscroll - 306hp | Petrol | 306 | 362 | +56 (18%) |
| 325i - N53 - 211hp | Petrol | 211 | 266 | +55 (26%) |
| 320D 163hp | Diesel | 163 | 217 | +54 (33%) |
| 325i - N53 - 218hp | Petrol | 218 | 268 | +50 (23%) |
| 328i 230hp | Petrol | 230 | 277 | +47 (20%) |
| 318D 136hp | Diesel | 136 | 181 | +45 (33%) |
| 318D 143hp | Diesel | 143 | 182 | +39 (27%) |
| 335i - N55 Twinscroll PPK - 326hp | Petrol | 326 | 363 | +37 (11%) |
| 335D 306hp | Diesel | 306 | 341 | +35 (11%) |
| 320D 184hp | Diesel | 184 | 217 | +33 (18%) |
| 330i 272hp | Petrol | 272 | 295 | +23 (8%) |
| M3 420hp | Petrol | 420 | 441 | +21 (5%) |
| 316i 122hp | Petrol | 122 | 139 | +17 (14%) |
| 318i 143hp | Petrol | 143 | 159 | +16 (11%) |
| 320i 170hp | Petrol | 170 | 185 | +15 (9%) |

F3x - 2011 - 2015
18 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 328D 180hp | Diesel | 180 | 271 | +91 (51%) |
| 320i 184hp | Petrol | 184 | 262 | +78 (42%) |
| 316D 116hp (1995cc) | Diesel | 116 | 193 | +77 (66%) |
| 316i 136hp | Petrol | 136 | 213 | +77 (57%) |
| M3 431hp | Petrol | 431 | 502 | +71 (16%) |
| 335i 306hp | Petrol | 306 | 367 | +61 (20%) |
| 335i Active Hybrid 340hp | Petrol | 340 | 401 | +61 (18%) |
| 320D 163hp | Diesel | 163 | 222 | +59 (36%) |
| 318D 136hp (1995cc) | Diesel | 136 | 192 | +56 (41%) |
| 325D 218hp (1995cc) | Diesel | 218 | 273 | +55 (25%) |
| 335D xDrive 313hp | Diesel | 313 | 367 | +54 (17%) |
| 320i (1600cc) 170hp | Petrol | 170 | 223 | +53 (31%) |
| M3 Competition 450hp | Petrol | 450 | 502 | +52 (12%) |
| 318D 143hp (1995cc) | Diesel | 143 | 192 | +49 (34%) |
| 330D 258hp | Diesel | 258 | 301 | +43 (17%) |
| 320D 184hp | Diesel | 184 | 222 | +38 (21%) |
| 328i 245hp | Petrol | 245 | 281 | +36 (15%) |
| 320D 200hp | Diesel | 200 | 222 | +22 (11%) |

F3x LCI - 06 / 2015 - 2019
19 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 330e 252hp | Petrol PHEV | 252 | 341 | +89 (35%) |
| 316d 116hp | Diesel | 116 | 191 | +75 (65%) |
| 340i 326hp | Petrol | 326 | 401 | +75 (23%) |
| 320i 184hp | Petrol | 184 | 253 | +69 (38%) |
| 320i xDrive 184hp | Petrol | 184 | 253 | +69 (38%) |
| 325d (1995cc) 211hp | Diesel | 211 | 272 | +61 (29%) |
| 320d Efficient dynamics 163hp | Diesel | 163 | 222 | +59 (36%) |
| 340i xDrive 326hp | Petrol | 326 | 383 | +57 (17%) |
| 318d 136hp | Diesel | 136 | 191 | +55 (40%) |
| 330D 258hp | Diesel | 258 | 312 | +54 (21%) |
| 330d xDrive 258hp | Diesel | 258 | 312 | +54 (21%) |
| 335d xDrive 313hp | Diesel | 313 | 367 | +54 (17%) |
| 325d (1995cc) 218hp | Diesel | 218 | 271 | +53 (24%) |
| 325d (1995cc) 224hp | Diesel | 224 | 271 | +47 (21%) |
| 318d 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 330i 252hp | Petrol | 252 | 289 | +37 (15%) |
| 330i xDrive 252hp | Petrol | 252 | 288 | +36 (14%) |
| 320d 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |
| 318i (1500cc) 136hp | Petrol | 136 | 167 | +31 (23%) |

G2x - 2019 ->
15 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 320i 184hp | Petrol | 184 | 313 | +129 (70%) |
| 330e Hybrid 292hp | Petrol | 292 | 403 | +111 (38%) |
| 318i 156hp | Petrol | 156 | 262 | +106 (68%) |
| 330e 252hp | Petrol | 252 | 341 | +89 (35%) |
| 320i 184hp | Petrol | 184 | 253 | +69 (38%) |
| 318d 136hp | Diesel | 136 | 193 | +57 (42%) |
| M340i 374hp | Petrol | 374 | 422 | +48 (13%) |
| 330d 265hp | Diesel | 265 | 312 | +47 (18%) |
| 330d 286hp | Diesel MHEV | 286 | 331 | +45 (16%) |
| 318d 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| M340d 340hp | Diesel MHEV | 340 | 382 | +42 (12%) |
| 320i (GPF) 184hp | Petrol | 184 | 222 | +38 (21%) |
| 320d 190hp | Diesel MHEV | 190 | 223 | +33 (17%) |
| 330i 258hp | Petrol | 258 | 290 | +32 (12%) |
| 320d 190hp | Diesel | 190 | 221 | +31 (16%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai