
BMW 5 serie Stage 1
87 dzinēji – 115–600 ZS
87
dzinēji
+123 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

E34
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 525 TDS 143hp | Diesel | 143 | 176 | +33 (23%) |
| 524 TD 115hp | Diesel | 115 | 143 | +28 (24%) |
| 525 TD 115hp | Diesel | 115 | 142 | +27 (23%) |

E39 - 1995 - 2003
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 530D 184hp | Diesel | 184 | 222 | +38 (21%) |
| 520D 136hp | Diesel | 136 | 171 | +35 (26%) |
| 525D 163hp | Diesel | 163 | 198 | +35 (21%) |
| 530D 193hp | Diesel | 193 | 224 | +31 (16%) |
| 525 TDS 143hp | Diesel | 143 | 173 | +30 (21%) |
| 523i 170hp | Petrol | 170 | 190 | +20 (12%) |
| 525i 192hp | Petrol | 192 | 211 | +19 (10%) |
| 528i 193hp | Petrol | 193 | 212 | +19 (10%) |
| 520i 150hp | Petrol | 150 | 168 | +18 (12%) |
| 530i 231hp | Petrol | 231 | 247 | +16 (7%) |
| 540i 4.4 V8 286hp | Petrol | 286 | 301 | +15 (5%) |

E60/61 - 2003 - 2010
25 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 535i 300hp | Petrol | 300 | 371 | +71 (24%) |
| 530D 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 525D 197hp | Diesel | 197 | 252 | +55 (28%) |
| 535D 286hp | Diesel | 286 | 341 | +55 (19%) |
| 525D 163hp | Diesel | 163 | 217 | +54 (33%) |
| 520D 150hp | Diesel | 150 | 201 | +51 (34%) |
| 530D 231hp | Diesel | 231 | 282 | +51 (22%) |
| 535D 272hp | Diesel | 272 | 322 | +50 (18%) |
| 520D 163hp - 2008 | Diesel | 163 | 212 | +49 (30%) |
| 530D 235hp | Diesel | 235 | 282 | +47 (20%) |
| 520D 177hp | Diesel | 177 | 218 | +41 (23%) |
| 525D 177hp | Diesel | 177 | 216 | +39 (22%) |
| 520D 163hp | Diesel | 163 | 201 | +38 (23%) |
| 530D 218hp | Diesel | 218 | 252 | +34 (16%) |
| M5 507hp | Petrol | 507 | 539 | +32 (6%) |
| 540i 306hp | Petrol | 306 | 332 | +26 (8%) |
| 545i 333hp | Petrol | 333 | 358 | +25 (8%) |
| 550i 367hp | Petrol | 367 | 391 | +24 (7%) |
| 530i 231hp | Petrol | 231 | 252 | +21 (9%) |
| 523i 177hp | Petrol | 177 | 197 | +20 (11%) |
| 525i 192hp | Petrol | 192 | 209 | +17 (9%) |
| 530i 272hp | Petrol | 272 | 289 | +17 (6%) |
| 530i 258hp | Petrol | 258 | 274 | +16 (6%) |
| 525i 218hp | Petrol | 218 | 232 | +14 (6%) |
| 520i 170hp | Petrol | 170 | 183 | +13 (8%) |

F10/11 - 2010 - 2016
27 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| M5 Bi-Turbo 560hp | Petrol | 560 | 682 | +122 (22%) |
| M5 Competition 575hp | Petrol | 575 | 683 | +108 (19%) |
| 525D 204hp (2993cc) | Diesel | 204 | 301 | +97 (48%) |
| 550i Valvetronic 449hp | Petrol | 449 | 541 | +92 (20%) |
| 518D 136hp (1995cc) | Diesel | 136 | 221 | +85 (63%) |
| M5 "30 Jahre Edition" 600hp | Petrol | 600 | 681 | +81 (14%) |
| 518D 143hp (1995cc) | Diesel | 143 | 221 | +78 (55%) |
| 520i 184hp | Petrol | 184 | 262 | +78 (42%) |
| 518D 150hp (1995cc) | Diesel | 150 | 222 | +72 (48%) |
| 523i 204hp | Petrol | 204 | 268 | +64 (31%) |
| 550i 407hp | Petrol | 407 | 471 | +64 (16%) |
| 535i 306hp | Petrol | 306 | 368 | +62 (20%) |
| 535i Active Hybrid 340hp | Petrol Hybrid | 340 | 401 | +61 (18%) |
| 520D 163hp | Diesel | 163 | 223 | +60 (37%) |
| 530D 245hp | Diesel | 245 | 303 | +58 (24%) |
| 530D 258hp | Diesel | 258 | 313 | +55 (21%) |
| 525D 218hp (1995cc) | Diesel | 218 | 272 | +54 (25%) |
| 535D 313hp | Diesel | 313 | 366 | +53 (17%) |
| 525i 218hp | Petrol | 218 | 266 | +48 (22%) |
| M 550D - 381hp | Diesel | 381 | 422 | +41 (11%) |
| 520D 184hp | Diesel | 184 | 223 | +39 (21%) |
| 528i 245hp | Petrol | 245 | 281 | +36 (15%) |
| 535D 306hp | Diesel | 306 | 341 | +35 (11%) |
| 520D 190hp | Diesel | 190 | 221 | +31 (16%) |
| 528i 258hp | Petrol | 258 | 283 | +25 (10%) |
| 520D 200hp | Diesel | 200 | 222 | +22 (11%) |
| 530i 272hp | Petrol | 272 | 291 | +19 (7%) |

G30/31 - 2016 - 2019
15 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| M550I 530hp | Petrol | 530 | 651 | +121 (23%) |
| 530e IPerformance 252hp | Petrol | 252 | 342 | +90 (36%) |
| 540d 320hp | Diesel | 320 | 403 | +83 (26%) |
| M550I 462hp | Petrol | 462 | 542 | +80 (17%) |
| 520i 184hp | Petrol | 184 | 252 | +68 (37%) |
| 540I 340hp | Petrol | 340 | 402 | +62 (18%) |
| M550d 400hp | Diesel | 400 | 461 | +61 (15%) |
| 520d 163hp | Diesel | 163 | 223 | +60 (37%) |
| 520i 170hp | Petrol | 170 | 221 | +51 (30%) |
| 530d 265hp | Diesel | 265 | 313 | +48 (18%) |
| 518d 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 525d 231hp | Diesel | 231 | 273 | +42 (18%) |
| 530I 252hp | Petrol | 252 | 288 | +36 (14%) |
| 520d 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |
| 520d 190hp | Diesel MHEV | 190 | 223 | +33 (17%) |

G30/31 LCI - 2020 ->
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| M550i 530hp | Petrol | 530 | 653 | +123 (23%) |
| 545e 394hp | Petrol PHEV | 394 | 503 | +109 (28%) |
| 520i 184hp | Petrol | 184 | 252 | +68 (37%) |
| 540d 340hp | Diesel MHEV | 340 | 382 | +42 (12%) |
| 520d 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |
| 520d 190hp | Diesel MHEV | 190 | 222 | +32 (17%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai