
Ford S-Max Stage 1
23 dzinēji – 115–240 ZS
23
dzinēji
+82 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2006 - 2010
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDCi 136hp | Diesel | 136 | 176 | +40 (29%) |
| 2.5 T 220hp | Petrol | 220 | 258 | +38 (17%) |
| 2.0 TDCi 140hp | Diesel | 140 | 176 | +36 (26%) |
| 1.8 TDCi 125hp | Diesel | 125 | 156 | +31 (25%) |
| 2.0 TDCi 130hp | Diesel | 130 | 161 | +31 (24%) |
| 2.2 TDCi 175hp | Diesel | 175 | 204 | +29 (17%) |
| 2.0 TDCi 115hp | Diesel | 115 | 143 | +28 (24%) |

2010 - 2015
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 EcoBoost 203hp | Petrol | 203 | 273 | +70 (34%) |
| 2.0 TDCi 115hp | Diesel | 115 | 181 | +66 (57%) |
| 2.0 TDCi 140hp | Diesel | 140 | 182 | +42 (30%) |
| 2.0 TDCi 163hp | Diesel | 163 | 202 | +39 (24%) |
| 2.2 TDCi 200hp | Diesel | 200 | 236 | +36 (18%) |
| 1.6 EcoBoost 160hp | Petrol | 160 | 193 | +33 (21%) |
| 2.0 EcoBoost 240hp | Petrol | 240 | 271 | +31 (13%) |
| 1.6 TDCi 115hp | Diesel | 115 | 141 | +26 (23%) |

2015 ->
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDCi 120hp | Diesel | 120 | 202 | +82 (68%) |
| 2.0 TDCi 150hp | Diesel | 150 | 197 | +47 (31%) |
| 2.0 EcoBoost 240hp | Petrol | 240 | 273 | +33 (14%) |
| 1.5 EcoBoost 160hp | Petrol | 160 | 192 | +32 (20%) |
| 1.5 EcoBoost 165hp | Petrol | 165 | 192 | +27 (16%) |
| 2.0 TDCi 210hp | Diesel | 210 | 233 | +23 (11%) |
| 2.0 TDCi 180hp | Diesel | 180 | 202 | +22 (12%) |
| 2.0 TDCi 190hp | Diesel | 190 | 203 | +13 (7%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai