Peugeot 3008

Peugeot 3008 Stage 1

25 dzinēji – 100–205 ZS

25
dzinēji
+58 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2009 - 2013

2009 - 2013

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 HDi 150hpDiesel150188+38 (25%)
1.6 THP 156hpPetrol156191+35 (22%)
1.6 HDi 16V 110hpDiesel110142+32 (29%)
2.0 HDI 163hpDiesel163193+30 (18%)
1.6 HDi 8V 112hpDiesel112141+29 (26%)
1.6 e-HDi 8V 115hpDiesel115143+28 (24%)
1.6 VTi 120hpPetrol120136+16 (13%)
2013 - 2016

2013 - 2016

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 BlueHDi 150hpDiesel150202+52 (35%)
2.0 HDi 150hpDiesel150193+43 (29%)
1.6 THP 156hpPetrol156191+35 (22%)
2.0 HDI Hybrid4 200hpDiesel Hybrid200231+31 (16%)
2.0 HDi 163hpDiesel163193+30 (18%)
1.6 e-HDi 8V 115hpDiesel115143+28 (24%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120143+23 (19%)
1.6 VTi 120hpPetrol120138+18 (15%)
2016 ->

2016 ->

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 BlueHDi 150hpDiesel150208+58 (39%)
1.6 BlueHDI 8V 100hpDiesel100143+43 (43%)
1.6 Puretech 180hpPetrol180218+38 (21%)
1.5 BlueHDI 130hpDiesel130162+32 (25%)
1.6 e-HDI 8V 115hpDiesel115143+28 (24%)
1.6 e-THP 165hpPetrol165193+28 (17%)
1.6 e-THP 205hpPetrol205232+27 (13%)
2.0 BlueHDi 180hpDiesel180207+27 (15%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120143+23 (19%)
1.2T Puretech 130hpPetrol130152+22 (17%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai