Seat Ibiza

Seat Ibiza Stage 1

58 dzinēji – 60–192 ZS

58
dzinēji
+72 ZS
Maks. pieaugums
+31%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1999 - 2002 ( 6K )

1999 - 2002 ( 6K )

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8T 20v 156hpPetrol156193+37 (24%)
1.8T 20v 180hpPetrol180213+33 (18%)
1.9 TDI 90hpDiesel90123+33 (37%)
1.9 TDI 110hpDiesel110142+32 (29%)
1.4i 16v 75hpPetrol7588+13 (17%)
1.6i 8v 100hpPetrol100109+9 (9%)
2002 - 2008 ( 6L )

2002 - 2008 ( 6L )

13 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8T 20v 150hpPetrol150193+43 (29%)
1.9 TDI 130hpDiesel130173+43 (33%)
1.9 TDI 100hpDiesel100142+42 (42%)
Cupra 1.9 TDI 160hpDiesel160192+32 (20%)
1.4 TDI 70hpDiesel70101+31 (44%)
1.4 TDI 80hpDiesel80103+23 (29%)
1.8T 20v 180hpPetrol180195+15 (8%)
1.4i 16v 75hpPetrol7588+13 (17%)
1.4i 16v 100hpPetrol100112+12 (12%)
1.4i 16v 85hpPetrol8597+12 (14%)
1.6i 16v 105hpPetrol105117+12 (11%)
1.9 SDI 64hpDiesel6476+12 (19%)
2.0i 8v 115hpPetrol115124+9 (8%)
2008 - 2015 ( 6J )

2008 - 2015 ( 6J )

19 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 TDI 75hpDiesel75136+61 (81%)
1.2 TSI 85hpPetrol85142+57 (67%)
1.4 TSI 150hp (CAVF)Petrol150202+52 (35%)
1.4 TSI 150hp (CTHF-CTJC)Petrol150202+52 (35%)
1.9 TDI 90hpDiesel90142+52 (58%)
1.4 TSI 140hpPetrol140191+51 (36%)
1.6 TDI 90hpDiesel90141+51 (57%)
2.0 TDI 143hpDiesel143182+39 (27%)
1.6 TDI 105hpDiesel105143+38 (36%)
1.2 TSI 105hpPetrol105142+37 (35%)
1.9 TDI 105hpDiesel105141+36 (34%)
1.2 TDI 75hpDiesel75107+32 (43%)
1.4 TDI 80hpDiesel80108+28 (35%)
1.4 TSI 180hp (CTHE-CTJC)Petrol180202+22 (12%)
1.4 TSI 180hp (CAVE)Petrol180201+21 (12%)
1.4i 16v 85hpPetrol8598+13 (15%)
1.6i 16v 105hpPetrol105116+11 (10%)
1.2i 60hpPetrol6069+9 (15%)
1.2i 70hpPetrol7079+9 (13%)
2015 - 2017 ( 6J )

2015 - 2017 ( 6J )

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8 TSI Cupra 192hpPetrol192243+51 (27%)
1.0 TSI 75hpPetrol75123+48 (64%)
1.0 TSI 95hpPetrol95142+47 (49%)
1.2 TSI 90hpPetrol90133+43 (48%)
1.4 TDI 75hpDiesel75117+42 (56%)
1.0 TSI 110hpPetrol110143+33 (30%)
1.4 EcoTSI 150hpPetrol150178+28 (19%)
1.4 TDI 105hpDiesel105132+27 (26%)
1.4 TDI 90hpDiesel90117+27 (30%)
1.2 TSI 110hpPetrol110132+22 (20%)
2017 -> ( A0 )

2017 -> ( A0 )

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 TDI 80hpDiesel80152+72 (90%)
1.6 TDI 95hpDiesel95151+56 (59%)
1.0 TSI 95hpPetrol95141+46 (48%)
1.6 TDI 115hpDiesel115153+38 (33%)
1.5 TSI 150hpPetrol150182+32 (21%)
1.0 TSI 115hpPetrol115142+27 (23%)
1.0 MPI 75hpPetrol7593+18 (24%)
1.0 MPI 80hpPetrol8091+11 (14%)
1.0 MPI 110hpPetrol110119+9 (8%)
2021 -> ...

2021 -> ...

1 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.0 TSI 110hpPetrol110132+22 (20%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai