Volkswagen Passat / Magotan

Volkswagen Passat / Magotan Stage 1

69 dzinēji – 90–300 ZS

69
dzinēji
+97 ZS
Maks. pieaugums
+26%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
B5 - 1996 - 2005

B5 - 1996 - 2005

17 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8T 20v 150hpPetrol150195+45 (30%)
1.9 TDI 130hpDiesel130173+43 (33%)
1.9 TDI 100hpDiesel100142+42 (42%)
2.5 TDI 150hpDiesel150191+41 (27%)
2.0 TDI 136hpDiesel136173+37 (27%)
1.9 TDI 115hpDiesel115148+33 (29%)
2.5 TDI 180hpDiesel180213+33 (18%)
1.9 TDI 90hpDiesel90122+32 (36%)
2.5 TDI 163hpDiesel163191+28 (17%)
4.0 W8 275hpPetrol275297+22 (8%)
2.8 V6 193hpPetrol193210+17 (9%)
2.3 V5 170hpPetrol170186+16 (9%)
1.6i 8v 102hpPetrol102115+13 (13%)
1.8i 20v 125hpPetrol125138+13 (10%)
2.0i 20v 130hpPetrol130143+13 (10%)
2.3 V5 150hpPetrol150163+13 (9%)
2.0i 8v 115hpPetrol115126+11 (10%)
B6 - 2005 - 2010

B6 - 2005 - 2010

20 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TDI CR 110hpDiesel110186+76 (69%)
2.0 TDI 120hpDiesel120178+58 (48%)
1.8 TSI 160hpPetrol160213+53 (33%)
2.0 TSI 200hpPetrol200253+53 (27%)
1.6 TDI CR 105hpDiesel105147+42 (40%)
2.0 TDI CR 140hpDiesel140181+41 (29%)
2.0 TDI 163hpDiesel163203+40 (25%)
2.0 TDI CR 143hpDiesel143182+39 (27%)
1.9 TDI 105hpDiesel105143+38 (36%)
2.0 TDI 140hpDiesel140178+38 (27%)
2.0 TDI CR 163hpDiesel163201+38 (23%)
2.0 TDI CR 170hpDiesel170206+36 (21%)
1.4 TSI 122hpPetrol122156+34 (28%)
2.0 TDI 170hpDiesel170201+31 (18%)
R36 - 300hpPetrol300322+22 (7%)
3.2 FSI 250hpPetrol250267+17 (7%)
3.6 FSI 280hpPetrol280297+17 (6%)
1.6 FSI 115hpPetrol115128+13 (11%)
1.6i 8v 102hpPetrol102114+12 (12%)
2.0 FSI 150hpPetrol150161+11 (7%)
B7 - 2010 - 2014

B7 - 2010 - 2014

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TDI CR 136hpDiesel136188+52 (38%)
2.0 TSI 210hpPetrol210262+52 (25%)
1.8 TSI 160hpPetrol160211+51 (32%)
2.0 TDI CR 163hpDiesel163207+44 (27%)
2.0 TDI CR 140hpDiesel140182+42 (30%)
1.4 TSI 160hpPetrol160201+41 (26%)
2.0 TDI CR 177hpDiesel177217+40 (23%)
1.6 TDI CR 105hpDiesel105143+38 (36%)
2.0 TDI CR 170hpDiesel170208+38 (22%)
1.4 TSI 122hpPetrol122157+35 (29%)
1.4 TSI 150hpPetrol150183+33 (22%)
3.6 V6 300hpPetrol300321+21 (7%)
B8 - 2014 - 2019

B8 - 2014 - 2019

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TSI - R 280hpPetrol280368+88 (31%)
2.0 TSI 220hpPetrol220303+83 (38%)
2.0 TDI Bi-Turbo 240hpDiesel240307+67 (28%)
1.8 TSI 180hpPetrol180243+63 (35%)
1.4 TSI GTE 218hpPetrol PHEV218276+58 (27%)
1.4 TSI 125hpPetrol125173+48 (38%)
2.0 TDI CR 150hpDiesel150191+41 (27%)
2.0 TDI CR 190hpDiesel190228+38 (20%)
1.6 TDI CR 120hpDiesel120153+33 (28%)
1.4 TSI 150hpPetrol150178+28 (19%)
B8 - 2019 ->

B8 - 2019 ->

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TSI 150hpPetrol150247+97 (65%)
2.0 TSI 272hpPetrol272352+80 (29%)
2.0 TDI 122hpDiesel122198+76 (62%)
1.4 TSI GTE 218hpPetrol PHEV218281+63 (29%)
2.0 TSI 190hpPetrol190247+57 (30%)
2.0 TDI 150hpDiesel150197+47 (31%)
2.0 TDI 240hpDiesel240281+41 (17%)
2.0 TDI 190hpDiesel190223+33 (17%)
1.5 TSI 150hpPetrol150182+32 (21%)
1.6 TDI 120hpDiesel120148+28 (23%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai