
Audi A3 Stage 1
71 dzinēji – 90–367 ZS
71
dzinēji
+83 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

8L - 1996 - 2003
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8T 20V 150hp | Petrol | 150 | 193 | +43 (29%) |
| 1.9 TDI 100hp | Diesel | 100 | 142 | +42 (42%) |
| 1.9 TDI 130hp | Diesel | 130 | 166 | +36 (28%) |
| 1.9 TDI 90hp | Diesel | 90 | 123 | +33 (37%) |
| 1.9 TDI 110hp | Diesel | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 115 | +13 (13%) |
| 1.8T 20V 180hp | Petrol | 180 | 193 | +13 (7%) |
| 1.8i 20v 125hp | Petrol | 125 | 138 | +13 (10%) |

8P - 2003 - 2008
13 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.8 TFSI 160hp | Petrol | 160 | 212 | +52 (33%) |
| 2.0 TFSI 200hp | Petrol | 200 | 251 | +51 (26%) |
| 2.0 TDI 136hp | Diesel | 136 | 178 | +42 (31%) |
| 2.0 TDI DPF 136hp | Diesel | 136 | 176 | +40 (29%) |
| 2.0 TDI DPF 163hp | Diesel | 163 | 203 | +40 (25%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 2.0 TDI 140hp | Diesel | 140 | 177 | +37 (26%) |
| 2.0 TDI DPF 140hp | Diesel | 140 | 177 | +37 (26%) |
| 2.0 TDI DPF 170hp | Diesel | 170 | 201 | +31 (18%) |
| 3.2 V6 250hp | Petrol | 250 | 267 | +17 (7%) |
| 2.0 FSI 150hp | Petrol | 150 | 166 | +16 (11%) |
| 1.6i 102hp | Petrol | 102 | 115 | +13 (13%) |
| 1.6 FSI 115hp | Petrol | 115 | 127 | +12 (10%) |

8P - 2008 - 2012
13 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 188 | +52 (38%) |
| 2.0 TFSI 200hp | Petrol | 200 | 252 | +52 (26%) |
| 1.6 TDI 90hp | Diesel | 90 | 141 | +51 (57%) |
| 1.8 TFSI 160hp | Petrol | 160 | 211 | +51 (32%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 187 | +47 (34%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 207 | +44 (27%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.2 TFSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 207 | +37 (22%) |
| 1.4 TFSI 122hp | Petrol | 122 | 153 | +31 (25%) |
| 1.4 TFSI 125hp | Petrol | 125 | 153 | +28 (22%) |
| 3.2 V6 250hp | Petrol | 250 | 266 | +16 (6%) |

8V - Mk1 - 2012 - 2016
20 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 110hp | Diesel | 110 | 193 | +83 (75%) |
| 2.0 TFSI 220hp | Petrol | 220 | 301 | +81 (37%) |
| E-Tron 204hp | Petrol | 204 | 281 | +77 (38%) |
| S3 2.0 TFSI 300hp | Petrol | 300 | 363 | +63 (21%) |
| 1.8 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 242 | +62 (34%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 191 | +55 (40%) |
| RS3 2.5 TFSI 367hp | Petrol | 367 | 422 | +55 (15%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 193 | +50 (35%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 153 | +48 (46%) |
| 1.6 TDI 110hp | Diesel | 110 | 151 | +41 (37%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 191 | +41 (27%) |
| 1.4 TGI G-Tron 110hp | Petrol | 110 | 148 | +38 (35%) |
| 2.0 TDI CR 184hp | Diesel | 184 | 222 | +38 (21%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.4 TFSI 122hp (CMBA-CPVA) | Petrol | 122 | 157 | +35 (29%) |
| 1.2 TFSI 110hp | Petrol | 110 | 143 | +33 (30%) |
| 1.4 TFSI 125hp (CZCA) | Petrol | 125 | 158 | +33 (26%) |
| 1.4 TFSI 125hp (CMBA-CPVA) | Petrol | 125 | 157 | +32 (26%) |
| 1.4 TFSI 140hp (CHPA-CPTA) | Petrol | 140 | 172 | +32 (23%) |
| 1.4 TFSI 150hp | Petrol | 150 | 173 | +23 (15%) |

8V - Mk2 - 2016 - 2019
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| E-Tron 204hp | Petrol PHEV | 204 | 281 | +77 (38%) |
| 2.0 TFSI 190hp | Petrol | 190 | 246 | +56 (29%) |
| 2.0 TDI 150hp | Diesel | 150 | 196 | +46 (31%) |
| 1.6 TDI 110hp | Diesel | 110 | 151 | +41 (37%) |
| 2.0 TDI 184hp | Diesel | 184 | 223 | +39 (21%) |
| 1.5 TFSI COD 150hp | Petrol | 150 | 188 | +38 (25%) |
| 1.6 TDI 116hp | Diesel | 116 | 153 | +37 (32%) |
| 1.0 TFSI 115hp | Petrol | 115 | 141 | +26 (23%) |
| 1.4 TFSI (COD) 150hp | Petrol | 150 | 173 | +23 (15%) |

8Y - 2020 ->
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 30 TDI (2.0D) 116hp | Diesel | 116 | 197 | +81 (70%) |
| 40 TFSI-e 204hp | Petrol PHEV | 204 | 283 | +79 (39%) |
| 35 TDI (2.0D) 150hp | Diesel | 150 | 197 | +47 (31%) |
| 35 TFSI (1.5T) 150hp | Petrol | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 35 TFSI (1.5T) 150hp | Petrol MHEV | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 45 TFSI-e 245hp | Petrol PHEV | 245 | 281 | +36 (15%) |
| 30 TFSI (1.0T) 110hp | Petrol | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 30 TFSI (1.0T) 110hp | Petrol MHEV | 110 | 142 | +32 (29%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai