
Audi Q5 Stage 1
33 dzinēji – 136–367 ZS
33
dzinēji
+130 ZS
Maks. pieaugums
+25%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

8R - 2008 - 2011
10 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 263 | +83 (46%) |
| 3.0 TDI 211hp | Diesel | 211 | 282 | +71 (34%) |
| 2.0 TFSI Hybrid 245hp | Petrol | 245 | 303 | +58 (24%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 186 | +50 (37%) |
| 2.0 TFSI 211hp | Petrol | 211 | 261 | +50 (24%) |
| 3.0 TDI 240hp | Diesel | 240 | 287 | +47 (20%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 187 | +44 (31%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 206 | +43 (26%) |
| 2.0 TDI CR 170hp | Diesel | 170 | 207 | +37 (22%) |
| 3.2 FSI 270hp | Petrol | 270 | 287 | +17 (6%) |

8R - 2012 - 2016
12 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TFSI 272hp | Petrol | 272 | 402 | +130 (48%) |
| 2.0 TFSI 180hp | Petrol | 180 | 263 | +83 (46%) |
| 2.0 TFSI 225hp | Petrol | 225 | 303 | +78 (35%) |
| 2.0 TFSI Hybrid 245hp | Petrol | 245 | 303 | +58 (24%) |
| 3.0 TDI 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 213 | +50 (31%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 187 | +44 (31%) |
| 3.0 TDI 258hp | Diesel | 258 | 302 | +44 (17%) |
| 2.0 TDI CR 177hp | Diesel | 177 | 216 | +39 (22%) |
| 2.0 TDI CR 190hp | Diesel | 190 | 228 | +38 (20%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 1.4 TFSI 150hp | Petrol | 150 | 172 | +22 (15%) |

FY - MK1 - 2017 - 2018
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 163hp | Diesel | 163 | 223 | +60 (37%) |
| 2.0 TFSI 252hp | Petrol | 252 | 311 | +59 (23%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 198 | +48 (32%) |
| 2.0 TDI CR 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |

FY - MK2 - 2019 ->
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 50 TDI (3.0D) 286hp | Diesel MHEV | 286 | 353 | +67 (23%) |
| 35 TDI (2.0D) 163hp | Diesel MHEV | 163 | 212 | +49 (30%) |
| 45 TFSI (2.0T) 252hp | Petrol | 252 | 298 | +46 (18%) |
| 55 TFSI-e 367hp | Petrol | 367 | 403 | +36 (10%) |
| 50 TFSI-e 299hp | Petrol | 299 | 333 | +34 (11%) |
| 40 TDI (2.0D) 190hp | Diesel | 190 | 222 | +32 (17%) |
| 40 TDI (2.0D) 204hp | Diesel MHEV | 204 | 223 | +19 (9%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai