
Audi Q7 Stage 1
30 dzinēji – 204–500 ZS
30
dzinēji
+131 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

4L MK1 - 2006 - 2010
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 6.0 V12 TDI 500hp | Diesel | 500 | 601 | +101 (20%) |
| 3.0 TDI 211hp | Diesel | 211 | 298 | +87 (41%) |
| 3.0 TDI 240hp | Diesel | 240 | 297 | +57 (24%) |
| 3.0 TDI 233hp | Diesel | 233 | 288 | +55 (24%) |
| 4.2 TDI 326hp | Diesel | 326 | 381 | +55 (17%) |
| 3.6 FSI 280hp | Petrol | 280 | 303 | +23 (8%) |
| 4.2 FSI 350hp | Petrol | 350 | 368 | +18 (5%) |

4L MK2 - 2010 - 2014
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 3.0 TFSI 272hp | Petrol | 272 | 403 | +131 (48%) |
| 6.0 V12 TDI 500hp | Diesel | 500 | 603 | +103 (21%) |
| 3.0 TDI 204hp | Diesel | 204 | 298 | +94 (46%) |
| 3.0 TDI 240hp | Diesel | 240 | 298 | +58 (24%) |
| 3.0 TDI 245hp | Diesel | 245 | 302 | +57 (23%) |
| 4.2 TDI 340hp | Diesel | 340 | 391 | +51 (15%) |
| 3.0 TFSI 333hp | Petrol | 333 | 381 | +48 (14%) |
| 3.6 FSI 280hp | Petrol | 280 | 305 | +25 (9%) |
| 4.2 FSI 350hp | Petrol | 350 | 368 | +18 (5%) |

4M MK1 - 2015 - 2018
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 45 TDI 231hp | Diesel | 231 | 351 | +120 (52%) |
| 3.0 TDI CR 211hp | Diesel | 211 | 313 | +102 (48%) |
| 3.0 TDI CR 218hp | Diesel | 218 | 312 | +94 (43%) |
| 3.0 TFSI 333hp | Petrol | 333 | 402 | +69 (21%) |
| 3.0 TDI CR 249hp | Diesel | 249 | 313 | +64 (26%) |
| 3.0 TDI E-Tron 373hp | Diesel | 373 | 437 | +64 (17%) |
| 50 TDI 286hp | Diesel | 286 | 346 | +60 (21%) |
| 2.0 TFSI 252hp | Petrol | 252 | 303 | +51 (20%) |
| 3.0 TDI CR 272hp | Diesel | 272 | 323 | +51 (19%) |

4M MK2 - 2019 ->
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 45 TDI (3.0D) 231hp | Diesel | 231 | 352 | +121 (52%) |
| 55 TFSI (3.0T) 340hp | Petrol MHEV | 340 | 412 | +72 (21%) |
| 50 TDI (3.0D) 286hp | Diesel | 286 | 352 | +66 (23%) |
| 60 TFSI-e 456hp | Petrol | 456 | 522 | +66 (14%) |
| 55 TFSI-e 381hp | Petrol | 381 | 423 | +42 (11%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai