BMW 2 serie Active Tourer

BMW 2 serie Active Tourer Stage 1

21 dzinēji – 95–231 ZS

21
dzinēji
+66 ZS
Maks. pieaugums
+28%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2014 - 2017

2014 - 2017

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
216i (1499cc) 102hpPetrol102168+66 (65%)
220i 192hpPetrol192253+61 (32%)
225i (1998cc) 231hpPetrol231291+60 (26%)
214d (1496cc) 95hpDiesel95152+57 (60%)
218d (1995cc) 136hpDiesel136193+57 (42%)
225d (1995cc) 224hpDiesel224272+48 (21%)
218d (1995cc) 150hpDiesel150192+42 (28%)
216d (1496cc) 116hpDiesel116152+36 (31%)
218i (1499cc) 136hpPetrol136167+31 (23%)
220d (1995cc) 190hpDiesel190221+31 (16%)
225xe (1499cc) 225hp HybridPetrol225256+31 (14%)
2018 - 2021

2018 - 2021

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
220i (1998cc) 190hpPetrol190251+61 (32%)
218d (1995cc) 150hpDiesel150192+42 (28%)
218d xDrive (1995cc) 150hpDiesel150192+42 (28%)
215i (1499cc) 110hpPetrol110143+33 (30%)
216d (1496cc) 120hpDiesel120153+33 (28%)
225xe Hybrid (1499cc) 225hpPetrol PHEV225258+33 (15%)
220d (1995cc) 190hpDiesel190222+32 (17%)
218i (1499cc) 140hpPetrol140171+31 (22%)
220d xDrive (1995cc) 190hpDiesel190221+31 (16%)
225i xDrive (1998cc) 230hpPetrol230261+31 (13%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai