BMW X6

BMW X6 Stage 1

24 dzinēji – 211–555 ZS

24
dzinēji
+122 ZS
Maks. pieaugums
+19%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
E71 - 2008 - 2014

E71 - 2008 - 2014

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0D 211hpDiesel211283+72 (34%)
3.0D 235hpDiesel235301+66 (28%)
5.0i 407hpPetrol407473+66 (16%)
3.5i 306hpPetrol306371+65 (21%)
M 555hpPetrol555613+58 (10%)
3.0D 245hpDiesel245302+57 (23%)
3.5D 286hpDiesel286341+55 (19%)
4.0D 306hpDiesel306353+47 (15%)
5.0i ActiveHybrid 486hpPetrol486531+45 (9%)
M 5.0D 381hpDiesel381423+42 (11%)
F16 - 2014 - 2018

F16 - 2014 - 2018

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0D 211hpDiesel211312+101 (48%)
ActiveHybrid 486hpPetrol486587+101 (21%)
5.0i 450hpPetrol450541+91 (20%)
3.5i 306hpPetrol306367+61 (20%)
M 555hpPetrol555611+56 (10%)
3.0D 258hpDiesel258313+55 (21%)
4.0D 313hpDiesel313366+53 (17%)
M50d 381hpDiesel381423+42 (11%)
G06 - 2019 ->

G06 - 2019 ->

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
M50i 530hpPetrol530652+122 (23%)
xDrive40d 340hpDiesel MHEV340402+62 (18%)
xDrive40i 340hpPetrol340402+62 (18%)
xDrive30d 265hpDiesel265313+48 (18%)
xDrive30d 286hpDiesel MHEV286333+47 (16%)
xDrive M50d 400hpDiesel400433+33 (8%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai