Citroën C5

Citroën C5 Stage 1

27 dzinēji – 90–241 ZS

27
dzinēji
+84 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2001 - 2008

2001 - 2008

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 HDI 136hpDiesel136172+36 (26%)
2.0 HDiF 138hpDiesel138173+35 (25%)
2.2 HDiF 173hpDiesel173207+34 (20%)
2.0 HDI 110hpDiesel110142+32 (29%)
2.0 HDI 90hpDiesel90122+32 (36%)
2.0 HDiF FAP 136hpDiesel136164+28 (21%)
1.6 HDiF 16V 110hpDiesel110137+27 (25%)
2.0i 16v 136hpPetrol136149+13 (10%)
2.0i HPi 143hpPetrol143155+12 (8%)
3.0i V6 210hpPetrol210222+12 (6%)
2008 ->

2008 ->

17 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 HDI 207hpDiesel207291+84 (41%)
2.0 BlueHDI 150hpDiesel150203+53 (35%)
3.0 HDI 241hpDiesel241293+52 (22%)
1.6 THP 156hpPetrol156193+37 (24%)
2.2 HDI 163hpDiesel163196+33 (20%)
2.7 HDI 208hpDiesel208241+33 (16%)
2.2 HDI 204hpDiesel204236+32 (16%)
1.6 HDI 8V 112hpDiesel112142+30 (27%)
2.0 HDI 163hpDiesel163192+29 (18%)
1.6 HDiF 16V 110hpDiesel110138+28 (25%)
1.6 e-HDI 8V 115hpDiesel115143+28 (24%)
2.0 HDI FAP 136hpDiesel136164+28 (21%)
2.2 HDiF 173hpDiesel173201+28 (16%)
2.0 BlueHDI 180hpDiesel180202+22 (12%)
3.0i V6 210hpPetrol210226+16 (8%)
1.6 VTi 120hpPetrol120132+12 (10%)
2.0i 16v 143hpPetrol143154+11 (8%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai