DAF CF Stage 1

19 dzinēji – 180–480 ZS

19
dzinēji
+702 ZS
Maks. pieaugums
+46%
Vidējais pieaugums
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
250Diesel250952+702 (281%)
65 250hpDiesel250952+702 (281%)
480Diesel480561+81 (17%)
85 420hpDiesel420501+81 (19%)
85 480hpDiesel480561+81 (17%)
85 460hpDiesel460538+78 (17%)
430Diesel430501+71 (17%)
380Diesel380448+68 (18%)
75 380hpDiesel380447+67 (18%)
85 410hpDiesel410477+67 (16%)
340Diesel340402+62 (18%)
360Diesel360414+54 (15%)
310Diesel310361+51 (16%)
75 360hpDiesel360411+51 (14%)
75 310hpDiesel310356+46 (15%)
65 180hpDiesel180225+45 (25%)
180 5.9LDiesel185229+44 (24%)
65 220hpDiesel220263+43 (20%)
220 5.9LDiesel220261+41 (19%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai