Fiat 500 / 595 / 695

Fiat 500 / 595 / 695 Stage 1

37 dzinēji – 60–190 ZS

37
dzinēji
+37 ZS
Maks. pieaugums
+18%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
500 - 2007 - 2015

500 - 2007 - 2015

23 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
Abarth 1.4 T-Jet 135hpPetrol135172+37 (27%)
1.6 JTDM 120hpDiesel120156+36 (30%)
Abarth Assetto Corse 1.4 T-Jet 190hpPetrol190223+33 (17%)
Abarth Biposto 1.4 T-Jet 190hpPetrol190223+33 (17%)
1.3 JTDM 85hpDiesel85117+32 (38%)
1.4 T-Jet 120hpPetrol120151+31 (26%)
1.6 JTDM 105hpDiesel105136+31 (30%)
Abarth 1.4 T-Jet 140hpPetrol140171+31 (22%)
Abarth 695 Tributo Maserati 1.4 T-Jet 180hpPetrol180203+23 (13%)
1.3 JTDM 75hpDiesel7597+22 (29%)
1.3 JTDM 95hpDiesel95116+21 (22%)
Abarth 1.4 T-Jet 180hpPetrol180201+21 (12%)
Abarth 595 Competizione 1.4 T-Jet 180hpPetrol180201+21 (12%)
Abarth 695 Tributo Ferrari 1.4 T-Jet 180hpPetrol180201+21 (12%)
0.9 Twinair 60hpPetrol6073+13 (22%)
0.9 Twinair 80hpPetrol8093+13 (16%)
1.4i 16v 100hpPetrol100113+13 (13%)
1.4i 16v 95hpPetrol95108+13 (14%)
Abarth 1.4 T-Jet 160hpPetrol160173+13 (8%)
Abarth 595 Competizione 1.4 T-Jet 160hpPetrol160173+13 (8%)
0.9 Twinair 85hpPetrol8597+12 (14%)
1.2i 8v 69hpPetrol6977+8 (12%)
0.9 Twinair 105hpPetrol105112+7 (7%)
595 / 695 - 2016 ->

595 / 695 - 2016 ->

14 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
Abarth 1.4 T-Jet 135hpPetrol135172+37 (27%)
Abarth 595 Turismo 1.4 T-Jet 165hpPetrol165201+36 (22%)
Abarth Biposto / Rivale 1.4 T-Jet 190hpPetrol190223+33 (17%)
Abarth 1.4 T-Jet 140hpPetrol140172+32 (23%)
1.3 JTDM 95hpDiesel95122+27 (28%)
Abarth 1.4 T-Jet 145hpPetrol145171+26 (18%)
Abarth 595 Competizione 1.4 T-Jet 180hpPetrol180201+21 (12%)
Abarth 695 XSR 1.4 T-Jet 163hpPetrol163183+20 (12%)
0.9 TwinAir 80hpPetrol8098+18 (23%)
Abarth 595 Pista 1.4 T-Jet 160hpPetrol160173+13 (8%)
1.2i 8V 69hpPetrol6981+12 (17%)
Abarth 595 Essesse 1.4 T-Jet 160hpPetrol160172+12 (8%)
Abarth 595 Turismo 1.4 T-Jet 160hpPetrol160171+11 (7%)
0.9 TwinAir 105hpPetrol105112+7 (7%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai