Fiat Ducato

Fiat Ducato Stage 1

22 dzinēji – 84–180 ZS

22
dzinēji
+82 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2001 - 2011

2001 - 2011

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 JTDM 120hpDiesel120156+36 (30%)
3.0 JTDM 158hpDiesel158193+35 (22%)
2.0 JTD 84hpDiesel84118+34 (40%)
2.8 JTD 145hpDiesel145178+33 (23%)
2.2 JTDM 100hpDiesel100132+32 (32%)
2.3 JTD 110hpDiesel110142+32 (29%)
2.3 JTDM 130hpDiesel130162+32 (25%)
2.8 JTD 127hpDiesel127153+26 (20%)
2011 - 2016

2011 - 2016

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 130 Multijet 130hpDiesel130182+52 (40%)
2.3 160 Multijet 160hpDiesel160203+43 (27%)
2.0 115 Multijet 115hpDiesel115152+37 (32%)
2.3 150 Multijet 148hpDiesel148183+35 (24%)
2.3 120 Multijet 120hpDiesel120151+31 (26%)
3.0 180 Multijet 177hpDiesel177202+25 (14%)
2016 - 2019

2016 - 2019

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 130 Multijet (EUR6) 130hpDiesel130182+52 (40%)
2.0 115 Multijet (EUR6) 115hpDiesel115146+31 (27%)
2.3 150 Multijet (EUR6) 150hpDiesel150181+31 (21%)
2.3 180 Multijet (EUR6) 177hpDiesel177201+24 (14%)
2019 - 2021

2019 - 2021

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 Multijet 120hpDiesel120202+82 (68%)
2.3 Multijet 140hpDiesel140201+61 (44%)
2.3 Multijet 160hpDiesel160203+43 (27%)
2.3 Multijet 180hpDiesel180201+21 (12%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai