Ford C-Max

Ford C-Max Stage 1

26 dzinēji – 90–182 ZS

26
dzinēji
+63 ZS
Maks. pieaugums
+30%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2007 - 2010

2007 - 2010

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TDCI 115hpDiesel115178+63 (55%)
2.0 TDCI 136hpDiesel136176+40 (29%)
1.6 TDCI 109hpDiesel109143+34 (31%)
1.6 TDCI 90hpDiesel90123+33 (37%)
1.8 TDCI 115hpDiesel115147+32 (28%)
1.6 TDCI 100hpDiesel100131+31 (31%)
1.6i 16v 100hpPetrol100113+13 (13%)
2011 - 2015

2011 - 2015

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 TDCI 115hpDiesel115178+63 (55%)
1.0 EcoBoost 100hpPetrol100148+48 (48%)
2.0 TDCI 136hpDiesel136183+47 (35%)
1.6 EcoBoost 150hpPetrol150193+43 (29%)
2.0 TDCI 140hpDiesel140183+43 (31%)
2.0 TDCI 163hpDiesel163202+39 (24%)
1.6 TDCI 115hpDiesel115142+27 (23%)
1.6 EcoBoost 182hpPetrol182208+26 (14%)
1.6 TDCI 95hpDiesel95121+26 (27%)
1.0 EcoBoost 125hpPetrol125146+21 (17%)
1.6 TI-VCT 105hpPetrol105116+11 (10%)
2015 ->

2015 ->

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.5 TDCI 95hpDiesel95152+57 (60%)
1.0 EcoBoost 100hpPetrol100148+48 (48%)
2.0 TDCi 150hpDiesel150198+48 (32%)
1.5 EcoBoost 150hpPetrol150191+41 (27%)
1.5 TDCI 120hpDiesel120152+32 (27%)
2.0 TDCi 170hpDiesel170201+31 (18%)
1.5 TDCI 105hpDiesel105128+23 (22%)
1.0 EcoBoost 125hpPetrol125146+21 (17%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai