Iveco Daily Stage 1

19 dzinēji – 96–205 ZS

19
dzinēji
+77 ZS
Maks. pieaugums
+26%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

-> 2016

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 M-jet II 106hpDiesel106183+77 (73%)
2.3 M-jet II 126hpDiesel126182+56 (44%)
3.0 CR TwintT euro5 205hpDiesel205253+48 (23%)
2.3 M-jet II 146hpDiesel146183+37 (25%)
3.0 HPI 146hpDiesel146183+37 (25%)
3.0 CR (EUR 5) 146hpDiesel146182+36 (25%)
3.0 CR (EUR 5) 170hpDiesel170203+33 (19%)
2.3 HPI 116hpDiesel116148+32 (28%)
3.0 CR (EUR 6) 156hpDiesel156188+32 (21%)
2.3 HPT 136hpDiesel136167+31 (23%)
2.3 HPI 96hpDiesel96126+30 (31%)
3.0 HPT 176hpDiesel176201+25 (14%)

2016 ->

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
210 3.0 (EUR 6) 205hpDiesel205251+46 (22%)
150 3.0 (EUR 6) 150hpDiesel150186+36 (24%)
140 2.3 (EUR 6) 136hpDiesel136171+35 (26%)
120 2.3 (EUR 6) 116hpDiesel116148+32 (28%)
160 2.3 (EUR 6) 156hpDiesel156188+32 (21%)
145 2.3 (EUR 6) 145hpDiesel145173+28 (19%)
180 3.0 (EUR 6) 180hpDiesel180202+22 (12%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai