Mercedes-Benz Trucks Actros Stage 1

69 dzinēji – 313–612 ZS

69
dzinēji
+77 ZS
Maks. pieaugums
+13%
Vidējais pieaugums

Actros 18

18 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1857 571hp euro3Diesel571624+53 (9%)
1858 578hp euro3Diesel578630+52 (9%)
1855 551hp euro4+5Diesel551601+50 (9%)
1853 530hp euro3Diesel530579+49 (9%)
1851 510hp euro4+5Diesel510558+48 (9%)
1850 503hp euro3Diesel503549+46 (9%)
1846 456hp euro3+4+5Diesel456500+44 (10%)
1848 476hp euro3+4+5Diesel476520+44 (9%)
1844 435hp euro3+4+5Diesel435477+42 (10%)
1841 408hp euro3+4+5Diesel408449+41 (10%)
1843 428hp euro3Diesel428469+41 (10%)
1854 537hp euro3Diesel537578+41 (8%)
1840 394hp euro3Diesel394433+39 (10%)
1836 360hp euro3+4+5Diesel360395+35 (10%)
1832 320hp euro3+4+5Diesel320354+34 (11%)
1860 598hp euro4+5Diesel598631+33 (6%)
1835 354hp euro3Diesel354386+32 (9%)
1831 313hp euro3Diesel313344+31 (10%)

All

51 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4148 476hpDiesel476553+77 (16%)
2048 476hpDiesel476552+76 (16%)
2648 476hpDiesel476552+76 (16%)
3348 476hpDiesel476552+76 (16%)
2531 313hpDiesel313388+75 (24%)
2548 476hpDiesel476551+75 (16%)
2631 313hpDiesel313388+75 (24%)
3360 598hpDiesel598673+75 (13%)
2660 598hpDiesel598672+74 (12%)
2560 598hpDiesel598671+73 (12%)
2535 354hpDiesel354426+72 (20%)
2635 354hpDiesel354426+72 (20%)
3235 354hpDiesel354426+72 (20%)
2557 571hpDiesel571638+67 (12%)
4146 456hpDiesel456522+66 (14%)
2546 456hpDiesel456521+65 (14%)
2643 428hpDiesel428493+65 (15%)
2657 571hpDiesel571636+65 (11%)
3343 428hpDiesel428493+65 (15%)
4143 428hpDiesel428493+65 (15%)
2541 408hpDiesel408472+64 (16%)
2543 428hpDiesel428492+64 (15%)
2654 537hpDiesel537601+64 (12%)
2040 394hpDiesel394457+63 (16%)
2043 428hpDiesel428491+63 (15%)
2051 510hpDiesel510573+63 (12%)
2540 394hpDiesel394457+63 (16%)
2653 530hpDiesel530593+63 (12%)
3240 394hpDiesel394457+63 (16%)
3243 428hpDiesel428491+63 (15%)
3340 394hpDiesel394457+63 (16%)
3341 408hpDiesel408471+63 (15%)
4141 408hpDiesel408471+63 (15%)
2044 435hpDiesel435497+62 (14%)
2551 510hpDiesel510572+62 (12%)
2555 551hpDiesel551613+62 (11%)
2640 394hpDiesel394456+62 (16%)
2651 510hpDiesel510572+62 (12%)
2655 551hpDiesel551613+62 (11%)
3353 530hpDiesel530592+62 (12%)
4140 394hpDiesel394456+62 (16%)
2544 435hpDiesel435496+61 (14%)
2553 530hpDiesel530591+61 (12%)
2644 435hpDiesel435496+61 (14%)
3351 510hpDiesel510571+61 (12%)
4144 435hpDiesel435496+61 (14%)
4151 510hpDiesel510571+61 (12%)
BLACKEDITION 612hpDiesel612673+61 (10%)
2055 551hpDiesel551611+60 (11%)
3255 551hpDiesel551611+60 (11%)
2646 465hpDiesel465521+56 (12%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai