Peugeot 208

Peugeot 208 Stage 1

23 dzinēji – 68–208 ZS

23
dzinēji
+52 ZS
Maks. pieaugums
+26%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2012 - 2015

2012 - 2015

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.2T Puretech 110hpPetrol110147+37 (34%)
1.6 THP 155hpPetrol155192+37 (24%)
1.6 e-HDi 8V 115hpDiesel115143+28 (24%)
GTI 1.6 THP 200hpPetrol200226+26 (13%)
1.4 HDI 8V 68hpDiesel6892+24 (35%)
1.6 e-HDi 8V 92hpDiesel92116+24 (26%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120142+22 (18%)
GTI 1.6 THP 208hpPetrol208227+19 (9%)
1.6 VTi 120hpPetrol120138+18 (15%)
1.4 VTi 95hpDiesel95107+12 (13%)
1.2 VTi 82hpPetrol8293+11 (13%)
1.0 VTi 68hpPetrol6878+10 (15%)
2015 - 2018

2015 - 2018

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 BlueHDI 8V 75hpDiesel75121+46 (61%)
1.5 BlueHDI 100hpDiesel100142+42 (42%)
1.2T Puretech 110hpPetrol110147+37 (34%)
1.6 BlueHDI 8V 100hpDiesel100132+32 (32%)
1.6 e-THP 165hpPetrol165192+27 (16%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120142+22 (18%)
GTI 1.6 e-THP 208hpPetrol208228+20 (10%)
2019 ->

2019 ->

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.2 Puretech 100hpPetrol100152+52 (52%)
1.5 BlueHDi 100hpDiesel100143+43 (43%)
1.2 Puretech 130hpPetrol130152+22 (17%)
1.2 Puretech 75hpPetrol7592+17 (23%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai