Peugeot 308

Peugeot 308 Stage 1

44 dzinēji – 90–270 ZS

44
dzinēji
+68 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2007 - 2013

2007 - 2013

16 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 THP 140hpPetrol140193+53 (38%)
2.0 HDi 136hpDiesel136178+42 (31%)
2.0 HDi 150hpDiesel150191+41 (27%)
1.6 THP 150hpPetrol150187+37 (25%)
1.6 THP 156hpPetrol156193+37 (24%)
1.6 THP 175hpPetrol175208+33 (19%)
1.6 THP 200hpPetrol200232+32 (16%)
1.6 e-HDi 8V 112hpDiesel112142+30 (27%)
2.0 HDi 163hpDiesel163193+30 (18%)
1.6 HDiF 16V 110hpDiesel110137+27 (25%)
1.6 HDiF 16V 90hpDiesel90117+27 (30%)
1.6 e-HDi 8V 115hpDiesel115142+27 (23%)
1.6 HDiF 8V 92hpDiesel92116+24 (26%)
1.6 VTi 120hpPetrol120137+17 (14%)
1.4 VTi 95hpPetrol95107+12 (13%)
1.4 VTi 98hpPetrol98109+11 (11%)
2013 - 2017

2013 - 2017

14 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 THP 125hpPetrol125193+68 (54%)
2.0 BlueHDi 150hpDiesel150201+51 (34%)
GTI 1.6 THP 250hpPetrol250296+46 (18%)
1.2 e-THP 110hpPetrol110148+38 (35%)
1.6 THP 155hpPetrol155192+37 (24%)
1.6 BlueHDI 100hpDiesel100133+33 (33%)
1.6 e-HDI 115hpDiesel115143+28 (24%)
GTI 1.6 THP 270hpPetrol270298+28 (10%)
GT 1.6 THP 205hpPetrol205232+27 (13%)
1.6 HDi 115hpDiesel115141+26 (23%)
1.6 HDiF 92hpDiesel92117+25 (27%)
1.6 BlueHDI 120hpDiesel120143+23 (19%)
2.0 BlueHDi 180hpDiesel180202+22 (12%)
1.2 e-THP 130hpPetrol130147+17 (13%)
2017 - 2020

2017 - 2020

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 BlueHDi 150hpDiesel150208+58 (39%)
1.5 BlueHDi 100hpDiesel100141+41 (41%)
1.2 Puretech 110hpPetrol110147+37 (34%)
GTI 1.6 e-THP 263hpPetrol263298+35 (13%)
1.5 BlueHDi 130hpDiesel130163+33 (25%)
1.6 BlueHDI 100hpDiesel100133+33 (33%)
1.6 BlueHDI 120hpDiesel120152+32 (27%)
1.6 e-THP 205hpPetrol205233+28 (14%)
2.0 BlueHDi 180hpDiesel180208+28 (16%)
GTI 1.6 e-THP 270hpPetrol270297+27 (10%)
1.6 Puretech 225hpPetrol225243+18 (8%)
1.2 Puretech 130hpPetrol130146+16 (12%)
2021 ->

2021 ->

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.2T Puretech 110hpPetrol110147+37 (34%)
1.2T Puretech 130hpPetrol130147+17 (13%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai