Porsche Cayenne

Porsche Cayenne Stage 1

36 dzinēji – 211–680 ZS

36
dzinēji
+162 ZS
Maks. pieaugums
+16%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2018 ->

2018 ->

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4.0T GTS 460hpPetrol460622+162 (35%)
4.0 Turbo 550hpPetrol550623+73 (13%)
4.0T S E-Hybrid 680hpPetrol PHEV680752+72 (11%)
S 2.9 Bi-Turbo V6 440hpPetrol440512+72 (16%)
3.0T V6 340hpPetrol340401+61 (18%)
3.0T E-Hybrid 462hpPetrol PHEV462522+60 (13%)
955 - 2002 - 2007

955 - 2002 - 2007

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4.5 V8 Turbo 450hpPetrol450503+53 (12%)
S 4.5 Turbo 520hpPetrol520563+43 (8%)
4.5 V8 Turbo 500hpPetrol500532+32 (6%)
3.2 V6 250hpPetrol250273+23 (9%)
S 4.5 V8 340hpPetrol340362+22 (6%)
957 - 2007 - 2010

957 - 2007 - 2010

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDI 211hpDiesel211296+85 (40%)
3.0 TDI 240hpDiesel240291+51 (21%)
4.8 Turbo 500hpPetrol500551+51 (10%)
S 4.8 Turbo 550hpPetrol550601+51 (9%)
3.6 V6 290hpPetrol290313+23 (8%)
S 4.8 V8 385hpPetrol385408+23 (6%)
GTS 4.8 V8 405hpPetrol405426+21 (5%)
958 - 2010 - 2014

958 - 2010 - 2014

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4.8 Turbo 500hpPetrol500592+92 (18%)
3.0 TDI 211hpDiesel211301+90 (43%)
S 4.2 TDI 382hpDiesel382453+71 (19%)
3.0 S Hybrid 416hpPetrol PHEV416482+66 (16%)
3.0 TDI 240hpDiesel240303+63 (26%)
S 4.8 Turbo 550hpPetrol550601+51 (9%)
3.0 TDI 245hpDiesel245293+48 (20%)
S 4.8 V8 400hpPetrol400426+26 (7%)
GTS 4.8 V8 420hpPetrol420443+23 (5%)
3.6i 300hpPetrol300321+21 (7%)
958 - 2014 - 2017

958 - 2014 - 2017

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4.8 Turbo 520hpPetrol520643+123 (24%)
3.0 TDI 211hpDiesel211301+90 (43%)
S 4.8 Turbo 570hpPetrol570641+71 (12%)
S 3.0 E-Hybrid 416hpPetrol PHEV416483+67 (16%)
4.2 TDI 385hpDiesel385451+66 (17%)
S 3.6T 420hpPetrol420463+43 (10%)
GTS 3.6T 440hpPetrol440482+42 (10%)
3.0 TDI 262hpDiesel262302+40 (15%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai