
Skoda Fabia Stage 1
37 dzinēji – 60–180 ZS
37
dzinēji
+68 ZS
Maks. pieaugums
+32%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2000 - 2007
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.9 TDI 130hp | Diesel | 130 | 173 | +43 (33%) |
| 1.9 TDI 100hp | Diesel | 100 | 142 | +42 (42%) |
| 1.4 TDI 70hp | Diesel | 70 | 103 | +33 (47%) |
| 1.4 TDI 75hp | Diesel | 75 | 102 | +27 (36%) |
| 1.4 TDI 80hp | Diesel | 80 | 101 | +21 (26%) |
| 1.9 SDI 64hp | Diesel | 64 | 78 | +14 (22%) |
| 1.4i 16v 100hp | Petrol | 100 | 113 | +13 (13%) |
| 1.4i 16v 75hp | Petrol | 75 | 88 | +13 (17%) |
| 2.0i 8v 115hp | Petrol | 115 | 127 | +12 (10%) |

2007 - 2014
15 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 TDI 75hp | Diesel | 75 | 143 | +68 (91%) |
| 1.2 TSI 85hp | Petrol | 85 | 141 | +56 (66%) |
| 1.6 TDI 90hp | Diesel | 90 | 143 | +53 (59%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 141 | +36 (34%) |
| 1.2 TDI 75hp | Diesel | 75 | 106 | +31 (41%) |
| 1.4 TDI 70hp | Diesel | 70 | 101 | +31 (44%) |
| 1.4 TSI RS 180hp (CAVE) | Petrol | 180 | 203 | +23 (13%) |
| 1.4 TDI 80hp | Diesel | 80 | 102 | +22 (28%) |
| 1.4 TSI RS 180hp (CTHE) | Petrol | 180 | 201 | +21 (12%) |
| 1.6i 16v 105hp | Petrol | 105 | 118 | +13 (12%) |
| 1.4i 16v 85hp | Petrol | 85 | 97 | +12 (14%) |
| 1.2i 70hp | Petrol | 70 | 80 | +10 (14%) |
| 1.2i 60hp | Petrol | 60 | 69 | +9 (15%) |

2015 - 2020
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI 90hp | Petrol | 90 | 143 | +53 (59%) |
| 1.0 TSI 95hp | Petrol | 95 | 142 | +47 (49%) |
| 1.4 TDI CR 75hp | Diesel | 75 | 118 | +43 (57%) |
| 1.2 TSI 110hp | Petrol | 110 | 143 | +33 (30%) |
| 1.0 TSI 110hp | Petrol | 110 | 142 | +32 (29%) |
| 1.4 TDI CR 90hp | Diesel | 90 | 118 | +28 (31%) |
| 1.0i 60hp | Petrol | 60 | 86 | +26 (43%) |
| 1.4 TDI CR 105hp | Diesel | 105 | 131 | +26 (25%) |
| 1.0i 75hp | Petrol | 75 | 88 | +13 (17%) |

2021 -> ...
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 95hp | Petrol | 95 | 143 | +48 (51%) |
| 1.5 TSI 150hp | Petrol | 150 | 182 | +32 (21%) |
| 1.0 TSI 110hp | Petrol | 110 | 131 | +21 (19%) |
| 1.0i 80hp | Petrol | 80 | 87 | +7 (9%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai