
Volkswagen Jetta Stage 1
34 dzinēji – 90–228 ZS
34
dzinēji
+85 ZS
Maks. pieaugums
+30%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2005 - 2011
14 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.4 TSI 140hp | Petrol | 140 | 203 | +63 (45%) |
| 2.0 TSI 200hp | Petrol | 200 | 263 | +63 (32%) |
| 1.9 TDI 90hp | Diesel | 90 | 142 | +52 (58%) |
| 1.6 TDI 90hp | Diesel | 90 | 141 | +51 (57%) |
| 1.4 TSI 160hp | Petrol | 160 | 202 | +42 (26%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.9 TDI 105hp | Diesel | 105 | 141 | +36 (34%) |
| 2.0 TDI 140hp | Diesel | 140 | 176 | +36 (26%) |
| 1.4 TSI 122hp | Petrol | 122 | 157 | +35 (29%) |
| 1.4 TSI GT 170hp | Petrol | 170 | 202 | +32 (19%) |
| 2.0 TDI 170hp | Diesel | 170 | 202 | +32 (19%) |
| 2.0 FSI 150hp | Petrol | 150 | 162 | +12 (8%) |
| 1.6 FSI 115hp | Petrol | 115 | 126 | +11 (10%) |
| 1.6i 8v 102hp | Petrol | 102 | 113 | +11 (11%) |

2011 - 2014
10 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TSI 200hp | Petrol | 200 | 278 | +78 (39%) |
| 1.4 TSI Hybride 150hp | Petrol | 150 | 203 | +53 (35%) |
| 1.8 TSI 170hp | Petrol | 170 | 221 | +51 (30%) |
| 1.4 TSI 160hp | Petrol | 160 | 203 | +43 (27%) |
| 2.0 TDI CR 140hp | Diesel | 140 | 181 | +41 (29%) |
| 1.6 TDI 105hp | Diesel | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.4 TSI 122hp | Petrol | 122 | 158 | +36 (30%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 182 | +32 (21%) |
| 2.5i 170hp | Petrol | 170 | 192 | +22 (13%) |

2014 - 2018
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TDI CR 110hp | Diesel | 110 | 181 | +71 (65%) |
| 2.0 TSI 210hp | Petrol | 210 | 262 | +52 (25%) |
| 1.4 TSI 150hp | Petrol | 150 | 201 | +51 (34%) |
| 1.8 TSI 180hp | Petrol | 180 | 222 | +42 (23%) |
| 2.0 TDI CR 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 2.0 TSI 220hp | Petrol | 220 | 261 | +41 (19%) |
| 1.2 TSI 105hp | Petrol | 105 | 142 | +37 (35%) |
| 1.4 TSI 122hp | Petrol | 122 | 157 | +35 (29%) |

2019 ->
2 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 TSI GLI 228hp | Petrol | 228 | 313 | +85 (37%) |
| 1.4 TSI 150hp | Petrol | 150 | 193 | +43 (29%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai