Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Stage 1

54 dzinēji – 60–220 ZS

54
dzinēji
+92 ZS
Maks. pieaugums
+31%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1999 - 2001 ( 6N2 )

1999 - 2001 ( 6N2 )

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.4 TDI 75hpDiesel7597+22 (29%)
1.6i 16v GTI 125hpPetrol125139+14 (11%)
1.4i 16v 75hpPetrol7587+12 (16%)
1.9 SDI 64hpDiesel6476+12 (19%)
1.4i 16v 100hpPetrol100111+11 (11%)
2001 - 2005 ( 9N )

2001 - 2005 ( 9N )

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9 TDI 130hpDiesel130173+43 (33%)
1.9 TDI 100hpDiesel100141+41 (41%)
1.4 TDI 75hpDiesel75102+27 (36%)
1.2i 16v 64hpPetrol6482+18 (28%)
1.9 SDI 64hpDiesel6477+13 (20%)
1.4i 16v 75hpPetrol7587+12 (16%)
1.4i 16v 100hpPetrol100111+11 (11%)
2005 - 2009 ( 9N3 )

2005 - 2009 ( 9N3 )

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.8 T GTI 150hpPetrol150201+51 (34%)
1.9 TDI 130hpDiesel130173+43 (33%)
1.9 TDI 100hpDiesel100141+41 (41%)
1.8 T GTI Cup 180hpPetrol180213+33 (18%)
1.4 TDI 70hpDiesel70102+32 (46%)
1.4 TDI 80hpDiesel80103+23 (29%)
1.4 TDI Bluemotion 80hpDiesel80103+23 (29%)
1.6i 16v 105hpPetrol105122+17 (16%)
1.4 FSI 85hpPetrol8598+13 (15%)
1.4i 16v 100hpPetrol100113+13 (13%)
1.4i 16v 80hpPetrol8092+12 (15%)
2009 - 2014 ( 6R )

2009 - 2014 ( 6R )

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
WRC R 2.0 TSI 220hpPetrol220312+92 (42%)
1.6 TDI 75hpDiesel75131+56 (75%)
1.4 TSI Blue GT 140hpPetrol140193+53 (38%)
1.6 TDI 90hpDiesel90143+53 (59%)
1.2 TSI 90hpPetrol90141+51 (57%)
1.2 TSI 105hpPetrol105142+37 (35%)
1.6 TDI 105hpDiesel105141+36 (34%)
1.2 TDI 75hpDiesel75106+31 (41%)
GTI 1.4 TSI 180hpPetrol180201+21 (12%)
1.4i 16v 85hpPetrol8597+12 (14%)
1.2i 12v 60hpPetrol6070+10 (17%)
1.2i 12v 70hpPetrol7078+8 (11%)
2014 - 2017 ( 6C )

2014 - 2017 ( 6C )

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.2 TSI 90hpPetrol90141+51 (57%)
1.4 TSI Blue GT 140hpPetrol140191+51 (36%)
1.0 TSI 95hpPetrol95142+47 (49%)
1.4 TDI 75hpDiesel75117+42 (56%)
1.0 TSI 110hpPetrol110143+33 (30%)
1.2 TSI 110hpPetrol110142+32 (29%)
1.8 TSI GTI 192hpPetrol192222+30 (16%)
1.4 TDI 90hpDiesel90117+27 (30%)
1.4 TDI 105hpDiesel105131+26 (25%)
1.4 TSI Blue GT 150hpPetrol150172+22 (15%)
1.0i 60hpPetrol6081+21 (35%)
1.0i 75hpPetrol7581+6 (8%)
2017 - 2020

2017 - 2020

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 TDI 80hpDiesel80148+68 (85%)
1.6 TDI 95hpDiesel95148+53 (56%)
2.0 TSI GTI 200hpPetrol200253+53 (27%)
1.0 TSI 95hpPetrol95142+47 (49%)
1.5 TSI 150hpPetrol150183+33 (22%)
1.0 TSI 115hpPetrol115142+27 (23%)
2021 -> ...

2021 -> ...

1 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.0 TSI 110hpPetrol110132+22 (20%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai