Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg Stage 1

36 dzinēji – 163–462 ZS

36
dzinēji
+92 ZS
Maks. pieaugums
+19%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2002 - 2007

2002 - 2007

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDI 211hpDiesel211283+72 (34%)
5.0 TDI V10 313hpDiesel313372+59 (19%)
3.0 TDI 225hpDiesel225283+58 (26%)
2.5 TDI 163hpDiesel163205+42 (26%)
2.5 TDI 174hpDiesel174205+31 (18%)
3.2i V6 220hpPetrol220247+27 (12%)
6.0i W12 450hpPetrol450476+26 (6%)
3.6i V6 280hpPetrol280303+23 (8%)
4.2i V8 310hpPetrol310327+17 (5%)
3.2i V6 241hpPetrol241257+16 (7%)
2007 - 2010

2007 - 2010

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDI 211hpDiesel211277+66 (31%)
5.0 TDI V10 313hpDiesel313372+59 (19%)
3.0 TDI 240hpDiesel240293+53 (22%)
5.0 TDI V10 R50 350hpDiesel350403+53 (15%)
3.0 TDI 225hpDiesel225276+51 (23%)
2.5 TDI 163hpDiesel163206+43 (26%)
2.5 TDI 174hpDiesel174206+32 (18%)
3.6i V6 280hpPetrol280301+21 (8%)
3.2i V6 241hpPetrol241261+20 (8%)
2010 - 2014

2010 - 2014

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDI 204hpDiesel204291+87 (43%)
3.0 TDI 211hpDiesel211293+82 (39%)
3.0 TFSI 333hpPetrol333401+68 (20%)
4.2 V8 TDI 340hpDiesel340403+63 (19%)
3.0 TDI 245hpDiesel245301+56 (23%)
3.0 TDI 262hpDiesel262301+39 (15%)
3.6i FSI 280hpPetrol280302+22 (8%)
2015 - 2018

2015 - 2018

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDI 204hpDiesel204273+69 (34%)
3.0 TSI 380hpPetrol380432+52 (14%)
3.0 TDI 262hpDiesel262302+40 (15%)
2018 ->

2018 ->

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 V6 TDI 231hpDiesel231323+92 (40%)
3.0 V6 TDI 286hpDiesel286351+65 (23%)
2.0T GTE 367hpPetrol367431+64 (17%)
4.0 V8 TDI 422hpDiesel422482+60 (14%)
R Plug-in V6 462hpPetrol462522+60 (13%)
3.0 V6 TSI 340hpPetrol340392+52 (15%)
2.0 TSI 252hpPetrol252296+44 (17%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai