Volvo S40

Volvo S40 Stage 1

22 dzinēji – 102–230 ZS

22
dzinēji
+63 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2000 - 2004

2000 - 2004

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9D 115hpDiesel115162+47 (41%)
T4 200hpPetrol200236+36 (18%)
1.9D 102hpDiesel102133+31 (30%)
2.0T 165hpPetrol165192+27 (16%)
2004 - 2007

2004 - 2007

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.4 D5 163hpDiesel163208+45 (28%)
T5 220hpPetrol220263+43 (20%)
2.0D 136hpDiesel136175+39 (29%)
2.4i 140hpPetrol140172+32 (23%)
2.4 D5 180hpDiesel180208+28 (16%)
1.6D 109hpDiesel109136+27 (25%)
2.4 D5 180hp autDiesel180206+26 (14%)
2007 - 2012

2007 - 2012

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.4 D5 163hpDiesel163226+63 (39%)
2.0 D3 150hpDiesel150203+53 (35%)
2.4 D5 180hpDiesel180227+47 (26%)
T5 220hpPetrol220262+42 (19%)
2.0D 136hpDiesel136175+39 (29%)
2.4i 140hpPetrol140173+33 (24%)
2.4 D5 180hp autDiesel180208+28 (16%)
1.6 D2 115hpDiesel115142+27 (23%)
1.6D 109hpDiesel109135+26 (24%)
2.0 D4 177hpDiesel177201+24 (14%)
T5 230hpPetrol230252+22 (10%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai