Volvo S60

Volvo S60 Stage 1

58 dzinēji – 115–367 ZS

58
dzinēji
+69 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2000 - 2004

2000 - 2004

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.4D 130hpDiesel130196+66 (51%)
T5 250hpPetrol250313+63 (25%)
2.0T 180hpPetrol180228+48 (27%)
2.4T 200hpPetrol200238+38 (19%)
R 2.5TPetrol300338+38 (13%)
2.4 D5 163hpDiesel163196+33 (20%)
2.5T 210hpPetrol210243+33 (16%)
2.4i 140hpPetrol140172+32 (23%)
2004 - 2009

2004 - 2009

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.4D 130hpDiesel130196+66 (51%)
2.4D 126hpDiesel126187+61 (48%)
T5 260hpPetrol260313+53 (20%)
2.4 D5 163hpDiesel163208+45 (28%)
2.5T 210hpPetrol210248+38 (18%)
R 2.5T 300hpPetrol300338+38 (13%)
2.4T 200hpPetrol200236+36 (18%)
2.0T 180hpPetrol180213+33 (18%)
2.4i 140hpPetrol140171+31 (22%)
2.4 D5 185hpDiesel185206+21 (11%)
2010 - 2014

2010 - 2014

13 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0T 203hpPetrol203272+69 (34%)
1.6 T3 150hpPetrol150202+52 (35%)
2.0 D3 136hpDiesel136188+52 (38%)
2.0D 136hpDiesel136172+36 (26%)
2.0 T5 240hpPetrol240271+31 (13%)
3.0 T6 304hpPetrol304333+29 (10%)
1.6 D2 115hpDiesel115142+27 (23%)
2.0 D3 163hpDiesel163187+24 (15%)
2.0 D4 163hpDiesel163187+24 (15%)
2.4 D5 205hpDiesel205228+23 (11%)
1.6 T4 180hpPetrol180202+22 (12%)
2.4 D5 215hp autDiesel215232+17 (8%)
2.4 D5 215hpDiesel215231+16 (7%)
2015 - 2017

2015 - 2017

22 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 T3 150hpPetrol150203+53 (35%)
2.0 D2 120hpDiesel120172+52 (43%)
2.0 D4 181hpDiesel181233+52 (29%)
2.0 T3 152hpPetrol152196+44 (29%)
2.0 D4 163hpDiesel163203+40 (25%)
1.5 T3 152hpPetrol152191+39 (26%)
2.0 T4 190hpPetrol190228+38 (20%)
2.0 D4 Polestar 200hpDiesel200237+37 (19%)
2.0 D3 150hpDiesel150186+36 (24%)
2.0 D5 225hpDiesel225261+36 (16%)
2.0 T6 Polestar 310hpPetrol310342+32 (10%)
2.0 T5 240hpPetrol240271+31 (13%)
1.6 D2 115hpDiesel115143+28 (24%)
2.0 T5 245hpPetrol245272+27 (11%)
2.0 T5 Polestar 253hpPetrol253278+25 (10%)
2.0 T6 306hpPetrol306331+25 (8%)
2.0 D3 Polestar 163hpDiesel163187+24 (15%)
2.4 D6 Hybrid 280hpDiesel PHEV280303+23 (8%)
1.6 T4 180hpPetrol180202+22 (12%)
2.4 D5 215hp autDiesel215233+18 (8%)
2.4 D5 215hpDiesel215232+17 (8%)
2.0 T6 Polestar 367hpPetrol367382+15 (4%)
2018 ->

2018 ->

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 D4 190hpDiesel190237+47 (25%)
2.0 T5 245hpPetrol245278+33 (13%)
2.0 D3 150hpDiesel150180+30 (20%)
2.0 T4 197hpPetrol197227+30 (15%)
2.0 T6 310hpPetrol310331+21 (7%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai