Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147 Stage 1

20 dzinēji – 100–250 ZS

20
dzinēji
+51 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2001-2005

2001-2005

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9 JTD 136hpDiesel136177+41 (30%)
1.9 JTD 100hpDiesel100136+36 (36%)
1.9 JTD 140hpDiesel140176+36 (26%)
1.9 JTD 115hpDiesel115148+33 (29%)
3.2 V6 GTA 250hpPetrol250272+22 (9%)
2.0 T-Spark 150hpPetrol150168+18 (12%)
1.6 T-Spark 105hpPetrol105116+11 (10%)
1.6 T-Spark 120hpPetrol120131+11 (9%)
2005 ->

2005 ->

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9 JTD 126hpDiesel126177+51 (40%)
1.9 JTD 136hpDiesel136178+42 (31%)
1.9 JTD 115hpDiesel115153+38 (33%)
1.9 JTD 140hpDiesel140178+38 (27%)
1.9 JTD 150hpDiesel150188+38 (25%)
1.9 JTD 120hpDiesel120157+37 (31%)
1.9 JTD 100hpDiesel100136+36 (36%)
3.2 V6 GTA 250hpPetrol250278+28 (11%)
1.9 JTD 170hpDiesel170192+22 (13%)
2.0 T-Spark 150hpPetrol150168+18 (12%)
1.6 T-Spark 105hpPetrol105118+13 (12%)
1.6 T-Spark 120hpPetrol120132+12 (10%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai