Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156 Stage 1

22 dzinēji – 105–250 ZS

22
dzinēji
+50 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1997 - 2003

1997 - 2003

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9 JTD 136hpDiesel136177+41 (30%)
1.9 JTD 105hpDiesel105143+38 (36%)
1.9 JTD 140hpDiesel140177+37 (26%)
1.9 JTD 150hpDiesel150187+37 (25%)
2.4 JTD 150hpDiesel150187+37 (25%)
2.4 JTD 136hpDiesel136171+35 (26%)
1.9 JTD 110hpDiesel110142+32 (29%)
1.9 JTD 115hpDiesel115146+31 (27%)
3.2 V6 GTA 250hpPetrol250273+23 (9%)
1.6i 120hpPetrol120135+15 (13%)
1.8 T.Spark 16v 144hpPetrol144156+12 (8%)
2.5 V6 190hpPetrol190201+11 (6%)
2002 - 2005

2002 - 2005

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.9 JTD 126hpDiesel126176+50 (40%)
2.4 JTD 20V 175hpDiesel175223+48 (27%)
1.9 JTD 136hpDiesel136176+40 (29%)
1.9 JTD 140hpDiesel140178+38 (27%)
1.9 JTD 150hpDiesel150188+38 (25%)
2.4 JTD 140hpDiesel140174+34 (24%)
1.9 JTD 115hpDiesel115148+33 (29%)
2.4 JTD 136hpDiesel136169+33 (24%)
2.4 JTD 150hpDiesel150183+33 (22%)
2.0 JTS 165hpPetrol165177+12 (7%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai