
Audi A1 Stage 1
24 dzinēji – 82–256 ZS
24
dzinēji
+72 ZS
Maks. pieaugums
+33%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

8X - 2010 - 2014
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| S1 2.0 TFSI 231hp | Petrol | 231 | 302 | +71 (31%) |
| 1.2 TFSI 86hp | Petrol | 86 | 142 | +56 (65%) |
| 1.4 TFSI 140hp (CPTA) | Petrol | 140 | 193 | +53 (38%) |
| 1.6 TDI CR 90hp | Diesel | 90 | 142 | +52 (58%) |
| 2.0 TDI CR 136hp | Diesel | 136 | 186 | +50 (37%) |
| 2.0 TFSI 256hp | Petrol | 256 | 301 | +45 (18%) |
| 2.0 TDI CR 143hp | Diesel | 143 | 187 | +44 (31%) |
| 1.2 TFSI 105hp | Petrol | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.6 TDI CR 105hp | Diesel | 105 | 143 | +38 (36%) |
| 1.4 TFSI 122hp | Petrol | 122 | 157 | +35 (29%) |
| 1.4 TFSI 185hp | Petrol | 185 | 211 | +26 (14%) |

8X - 2015 - 2017
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| S1 2.0 TFSI 231hp | Petrol | 231 | 303 | +72 (31%) |
| 1.0 TFSI 82hp | Petrol | 82 | 143 | +61 (74%) |
| 1.0 TFSI 95hp | Petrol | 95 | 141 | +46 (48%) |
| 1.0 TFSI 110hp | Petrol | 110 | 141 | +31 (28%) |
| 1.6 TDI 116hp | Diesel | 116 | 147 | +31 (27%) |
| 1.8 TFSI 192hp | Petrol | 192 | 222 | +30 (16%) |
| 1.4 TDI 90hp | Diesel | 90 | 118 | +28 (31%) |
| 1.4 TFSI 125hp | Petrol | 125 | 151 | +26 (21%) |
| 1.4 TFSI (COD) 150hp | Petrol | 150 | 171 | +21 (14%) |

GB - 2018 ->
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 40 TFSI (2.0T) 200hp | Petrol | 200 | 247 | +47 (24%) |
| 35 TFSI (1.5T) 150hp | Petrol | 150 | 187 | +37 (25%) |
| 25 TFSi (1.0T) 95hp | Petrol | 95 | 131 | +36 (38%) |
| 30 TFSi (1.0T) 116hp | Petrol | 116 | 143 | +27 (23%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai