BMW 3 serie GT

BMW 3 serie GT Stage 1

19 dzinēji – 136–360 ZS

19
dzinēji
+79 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
F34 - 2012 - 2015

F34 - 2012 - 2015

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
320i 184hpPetrol184263+79 (43%)
335i 306hpPetrol306367+61 (20%)
320D 163hpDiesel163221+58 (36%)
318D 136hpDiesel136192+56 (41%)
330D 258hpDiesel258313+55 (21%)
325D 218hpDiesel218272+54 (25%)
335D 313hpDiesel313367+54 (17%)
318D 143hpDiesel143191+48 (34%)
320D 184hpDiesel184221+37 (20%)
328i 245hpPetrol245282+37 (15%)
330D PP 286hpDiesel286311+25 (9%)
F34 LCI - 2016 ->

F34 LCI - 2016 ->

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
340i 326hpPetrol326401+75 (23%)
320i 184hpPetrol184253+69 (38%)
330d 258hpDiesel258313+55 (21%)
335d 313hpDiesel313363+50 (16%)
318d 150hpDiesel150192+42 (28%)
340i Performance Package 360hpPetrol360402+42 (12%)
330i 252hpPetrol252288+36 (14%)
320d 190hpDiesel190221+31 (16%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai