BMW 4 serie

BMW 4 serie Stage 1

30 dzinēji – 136–500 ZS

30
dzinēji
+75 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
F32/33 - 2013 - 2016

F32/33 - 2013 - 2016

15 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
M4 - 431hpPetrol431501+70 (16%)
420i 184hpPetrol184251+67 (36%)
420D 163hpDiesel163223+60 (37%)
435i 306hpPetrol306366+60 (20%)
425D 218hpDiesel218273+55 (25%)
430D 258hpDiesel258313+55 (21%)
435xD 313hpDiesel313368+55 (18%)
M4 Competition 450hpPetrol450502+52 (12%)
418D 150hpDiesel150191+41 (27%)
420D 184hpDiesel184221+37 (20%)
428i 245hpPetrol245281+36 (15%)
430i 252hpPetrol252288+36 (14%)
420D 190hpDiesel190222+32 (17%)
M4 GTS 500hpPetrol500532+32 (6%)
418i (1.5T) 136hpPetrol136166+30 (22%)
F32/33 - May/2016 - 2019

F32/33 - May/2016 - 2019

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
440i 326hpPetrol326401+75 (23%)
420i 184hpPetrol184252+68 (37%)
420d 163hpDiesel163222+59 (36%)
430d 258hpDiesel258311+53 (21%)
435d 313hpDiesel313361+48 (15%)
425d 224hpDiesel224271+47 (21%)
418d 150hpDiesel150193+43 (29%)
420d 184hpDiesel184222+38 (21%)
430i 252hpPetrol252290+38 (15%)
420d 190hpDiesel190221+31 (16%)
G22 - 2020 ->

G22 - 2020 ->

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
420i 184hpPetrol184253+69 (38%)
M440i 374hpPetrol MHEV374422+48 (13%)
M440d 340hpDiesel MHEV340383+43 (13%)
420d 190hpDiesel MHEV190223+33 (17%)
430i 258hpPetrol258289+31 (12%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai