
BMW 4 serie GC Stage 1
22 dzinēji – 136–339 ZS
22
dzinēji
+69 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

F36 - 2014 - 2016
12 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 420i 184hp | Petrol | 184 | 251 | +67 (36%) |
| 435i 306hp | Petrol | 306 | 366 | +60 (20%) |
| 420D 163hp | Diesel | 163 | 222 | +59 (36%) |
| 430D 258hp | Diesel | 258 | 312 | +54 (21%) |
| 435D 313hp | Diesel | 313 | 366 | +53 (17%) |
| 418D 143hp | Diesel | 143 | 191 | +48 (34%) |
| 418D 136hp | Diesel | 136 | 181 | +45 (33%) |
| 418D 150hp | Diesel | 150 | 191 | +41 (27%) |
| 420D 184hp | Diesel | 184 | 222 | +38 (21%) |
| 428i 245hp | Petrol | 245 | 282 | +37 (15%) |
| 420D 190hp | Diesel | 190 | 221 | +31 (16%) |
| 435i PP 339hp | Petrol | 339 | 366 | +27 (8%) |

F36 - May/2016 - 2021
10 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 420i 184hp | Petrol | 184 | 253 | +69 (38%) |
| 435i 306hp | Petrol | 306 | 372 | +66 (22%) |
| 440i 326hp | Petrol | 326 | 383 | +57 (17%) |
| 430d 258hp | Diesel | 258 | 313 | +55 (21%) |
| 435d 313hp | Diesel | 313 | 362 | +49 (16%) |
| 425d 224hp | Diesel | 224 | 271 | +47 (21%) |
| 418d 150hp | Diesel | 150 | 192 | +42 (28%) |
| 430i 252hp | Petrol | 252 | 288 | +36 (14%) |
| 418i 136hp | Petrol | 136 | 171 | +35 (26%) |
| 420d 190hp | Diesel | 190 | 223 | +33 (17%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai