
BMW 7 serie Stage 1
47 dzinēji – 143–610 ZS
47
dzinēji
+122 ZS
Maks. pieaugums
+18%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2019 ->
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 750i 530hp | Petrol | 530 | 652 | +122 (23%) |
| M760i 585hp | Petrol | 585 | 703 | +118 (20%) |
| 745e 394hp | Petrol | 394 | 502 | +108 (27%) |
| 740d 320hp | Diesel | 320 | 401 | +81 (25%) |
| 750d 400hp | Diesel | 400 | 467 | +67 (17%) |
| 740i 340hp | Petrol | 340 | 403 | +63 (19%) |
| 730d 265hp | Diesel | 265 | 311 | +46 (17%) |
| 740d 340hp | Diesel MHEV | 340 | 383 | +43 (13%) |

E38 - 1995 - 2001
7 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 725 TDS 143hp | Diesel | 143 | 177 | +34 (24%) |
| 730D 184hp | Diesel | 184 | 215 | +31 (17%) |
| 740D 245hp | Diesel | 245 | 275 | +30 (12%) |
| 730D 193hp | Diesel | 193 | 222 | +29 (15%) |
| 730i 218hp | Petrol | 218 | 243 | +25 (11%) |
| 735i 238hp | Petrol | 238 | 254 | +16 (7%) |
| 728i 193hp | Petrol | 193 | 207 | +14 (7%) |

E65 - 2002 - 2008
12 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 730D 211hp | Diesel | 211 | 272 | +61 (29%) |
| 730D 218hp | Diesel | 218 | 271 | +53 (24%) |
| 730D 231hp | Diesel | 231 | 283 | +52 (23%) |
| 730D 204hp | Diesel | 204 | 253 | +49 (24%) |
| 740D 258hp | Diesel | 258 | 302 | +44 (17%) |
| 745D 300hp | Diesel | 300 | 343 | +43 (14%) |
| 740i 306hp | Petrol | 306 | 336 | +30 (10%) |
| 750i 367hp | Petrol | 367 | 395 | +28 (8%) |
| 745i 333hp | Petrol | 333 | 355 | +22 (7%) |
| 760i 445hp | Petrol | 445 | 464 | +19 (4%) |
| 735i 272hp | Petrol | 272 | 289 | +17 (6%) |
| 730i 258hp | Petrol | 258 | 274 | +16 (6%) |

F01 - 2009 - 2015
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 750i 407hp | Petrol | 407 | 522 | +115 (28%) |
| 750i 450hp | Petrol | 450 | 543 | +93 (21%) |
| 730D 211hp | Diesel | 211 | 301 | +90 (43%) |
| 760i 544hp | Petrol | 544 | 603 | +59 (11%) |
| 740D 306hp | Diesel | 306 | 363 | +57 (19%) |
| 730D 245hp | Diesel | 245 | 301 | +56 (23%) |
| 740D 313hp | Diesel | 313 | 368 | +55 (18%) |
| 730D 258hp | Diesel | 258 | 312 | +54 (21%) |
| 740i 326hp | Petrol | 326 | 371 | +45 (14%) |
| 750D 381hp | Diesel | 381 | 423 | +42 (11%) |
| 750i Valvetronic 510hp | Petrol | 510 | 543 | +33 (6%) |

G11/G12 - 2016 - 2018
9 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 750i 450hp | Petrol | 450 | 541 | +91 (20%) |
| 740d 320hp | Diesel | 320 | 403 | +83 (26%) |
| 740i 326hp | Petrol | 326 | 403 | +77 (24%) |
| 740e IPerformance 326hp | Petrol | 326 | 402 | +76 (23%) |
| M760i 610hp | Petrol | 610 | 683 | +73 (12%) |
| 720i 184hp | Petrol | 184 | 253 | +69 (38%) |
| 750d 400hp | Diesel | 400 | 462 | +62 (16%) |
| 730d 265hp | Diesel | 265 | 313 | +48 (18%) |
| 730i - 258hp | Petrol | 258 | 290 | +32 (12%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai