BMW X1

BMW X1 Stage 1

33 dzinēji – 116–245 ZS

33
dzinēji
+79 ZS
Maks. pieaugums
+27%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
(F48 LCI) - 2019 -> ...

(F48 LCI) - 2019 -> ...

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
xDrive25i 231hpPetrol231293+62 (27%)
sDrive20i 192hpPetrol192252+60 (31%)
xDrive20i 192hpPetrol192251+59 (31%)
sDrive18d 150hpDiesel150193+43 (29%)
xDrive18d 150hpDiesel150192+42 (28%)
sDrive16d 116hpDiesel116151+35 (30%)
sDrive20d 190hpDiesel190222+32 (17%)
sDrive18i 140hpPetrol140171+31 (22%)
xDrive20d 190hpDiesel190221+31 (16%)
E84 - 2009 - 2012

E84 - 2009 - 2012

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3D 204hpDiesel204261+57 (28%)
2.0D 163hpDiesel163211+48 (29%)
1.8D 136hpDiesel136181+45 (33%)
2.0D 177hpDiesel177217+40 (23%)
1.8D 143hpDiesel143181+38 (27%)
1.8i 136hpPetrol136166+30 (22%)
1.8i 150hpPetrol150167+17 (11%)
E84 - 2012 - 2015

E84 - 2012 - 2015

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0i 184hpPetrol184263+79 (43%)
16d 116hp (1995cc)Diesel116191+75 (65%)
2.0D 163hpDiesel163222+59 (36%)
2.5D 218hp (1995cc)Diesel218271+53 (24%)
18d 143hp (1995cc)Diesel143193+50 (35%)
2.8i 245hpPetrol245293+48 (20%)
2.0D 184hpDiesel184222+38 (21%)
1.8i 150hpPetrol150163+13 (9%)
F48 - 2015 - 2018

F48 - 2015 - 2018

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
xDrive25i 231hpPetrol231293+62 (27%)
sDrive20i 192hpPetrol192252+60 (31%)
xDrive20i 192hpPetrol192252+60 (31%)
sDrive18d 150hpDiesel150193+43 (29%)
xDrive18d 150hpDiesel150193+43 (29%)
xDrive25d 231hpDiesel231271+40 (17%)
sDrive18i 136hpPetrol136173+37 (27%)
sDrive16d 116hpDiesel116152+36 (31%)
xDrive20d 190hpDiesel190222+32 (17%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai