Chevrolet Silverado

Chevrolet Silverado Stage 1

16 dzinēji – 195–420 ZS

16
dzinēji
+46 ZS
Maks. pieaugums
+8%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1999 - 2007

1999 - 2007

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
4.3 V6 195hpPetrol195218+23 (12%)
4.8 V8 285hpPetrol285308+23 (8%)
6.0 V8 300hpPetrol300322+22 (7%)
5.3 V8 285hpPetrol285306+21 (7%)
8.1 V8 330hpPetrol330351+21 (6%)
2007 - 2014

2007 - 2014

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 V8 397hpDiesel397442+45 (11%)
5.3 V8 315hpPetrol315338+23 (7%)
6.2 V8 403hpPetrol403426+23 (6%)
4.8 V8 295hpPetrol295317+22 (7%)
6.0 V8 360hpPetrol360382+22 (6%)
4.3 V6 195hpPetrol195216+21 (11%)
2014 ->

2014 ->

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 V8 397hpDiesel397443+46 (12%)
6.2 V8 420hpPetrol420443+23 (5%)
4.3 V6 285hpPetrol285306+21 (7%)
5.3 V8 355hpPetrol355376+21 (6%)
6.0 V8 360hpPetrol360381+21 (6%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai