Citroën C4 Picasso / C4 SpaceTourer

Citroën C4 Picasso / C4 SpaceTourer Stage 1

27 dzinēji – 92–165 ZS

27
dzinēji
+52 ZS
Maks. pieaugums
+24%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2006 - 2013

2006 - 2013

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 HDI 150hpDiesel150191+41 (27%)
1.6 THP 150hpPetrol150187+37 (25%)
1.6 THP 155hpPetrol155191+36 (23%)
1.6 HDi 8V 112hpDiesel112143+31 (28%)
2.0 HDI 138hpDiesel138168+30 (22%)
2.0 HDI 163hpDiesel163192+29 (18%)
1.6 HDi 16V 110hpDiesel110137+27 (25%)
1.6 VTi 120hpPetrol120132+12 (10%)
2.0i 143hpPetrol143155+12 (8%)
2013 - 2016

2013 - 2016

10 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 BlueHDI 150hpDiesel150202+52 (35%)
2.0 HDI 150hpDiesel150191+41 (27%)
1.6 e-THP 165hpPetrol165202+37 (22%)
1.6 THP 155hpPetrol155191+36 (23%)
1.6 BlueHDI 8V 100hpDiesel100133+33 (33%)
1.6 e-HDI 8V 112hpDiesel112143+31 (28%)
1.6 e-HDI 8V 115hpDiesel115141+26 (23%)
1.6 e-HDI 8V 92hpDiesel92118+26 (28%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120141+21 (18%)
1.6 VTi 120hpPetrol120137+17 (14%)
2017 ->

2017 ->

8 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 BlueHDi 150hpDiesel150202+52 (35%)
2.0 BlueHDi 163hpDiesel163201+38 (23%)
1.2 PureTech 110hpPetrol110146+36 (33%)
1.5 BlueHDI 130hpDiesel130162+32 (25%)
1.6 BlueHDi 100hpDiesel100131+31 (31%)
1.6 BlueHDi 120hpDiesel120147+27 (23%)
1.6 THP 165hpPetrol165192+27 (16%)
1.2 PureTech 130hpPetrol130146+16 (12%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai