Citroën DS3

Citroën DS3 Stage 1

22 dzinēji – 68–200 ZS

22
dzinēji
+43 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2010 - 2014

2010 - 2014

11 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 THP Sportchic 150hpPetrol150193+43 (29%)
1.6 THP 200hpPetrol200242+42 (21%)
1.6 THP 150hpPetrol150191+41 (27%)
1.6 THP 155hpPetrol155191+36 (23%)
1.6 HDi 8V 112hpDiesel112143+31 (28%)
1.6 e-HDI 8V 115hpDiesel115142+27 (23%)
1.6 HDi 8V 92hpDiesel92118+26 (28%)
1.4 HDi 8V 68hpDiesel6892+24 (35%)
1.6 VTi 120hpPetrol120138+18 (15%)
1.4 VTi 95hpPetrol95107+12 (13%)
1.2 VTi 82hpPetrol8293+11 (13%)
2014 - 2015

2014 - 2015

7 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 THP 155hpPetrol155193+38 (25%)
1.6 BlueHDi 8V 100hpDiesel100131+31 (31%)
1.4 e-HDi 8V 68hpDiesel6892+24 (35%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120142+22 (18%)
1.2 THP 110hpPetrol110131+21 (19%)
1.6 VTi 120hpPetrol120136+16 (13%)
1.2 PureTech 82hpPetrol8295+13 (16%)
2015 ->

2015 ->

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.2 Puretech 110hpPetrol110147+37 (34%)
1.6 BlueHDi 8V 100hpDiesel100132+32 (32%)
1.6 THP 165hpPetrol165191+26 (16%)
1.6 BlueHDI 8V 120hpDiesel120141+21 (18%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai