
Citroën DS5 Stage 1
16 dzinēji – 112–210 ZS
16
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+20%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2011 - 2015
11 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 BlueHDI 150hp | Diesel | 150 | 202 | +52 (35%) |
| 1.6 THP 156hp | Petrol | 156 | 197 | +41 (26%) |
| 2.0 HDI 136hp | Diesel | 136 | 172 | +36 (26%) |
| 2.0 BlueHDi 180hp | Diesel | 180 | 213 | +33 (18%) |
| 1.6 e-HDI 8V 112hp | Diesel | 112 | 141 | +29 (26%) |
| 1.6 e-HDI 8V 115hp | Diesel | 115 | 142 | +27 (23%) |
| 1.6 THP 165hp | Petrol | 165 | 191 | +26 (16%) |
| 2.0 HDI 163hp | Diesel | 163 | 187 | +24 (15%) |
| 1.6 BlueHDI 8V 120hp | Diesel | 120 | 143 | +23 (19%) |
| 1.6 THP 200hp | Petrol | 200 | 222 | +22 (11%) |
| 1.6 THP 210hp | Petrol | 210 | 222 | +12 (6%) |

2015 ->
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 BlueHDI 150hp | Diesel | 150 | 207 | +57 (38%) |
| 1.6 THP 165hp | Petrol | 165 | 196 | +31 (19%) |
| 2.0 BlueHDI 180hp | Diesel | 180 | 206 | +26 (14%) |
| 1.6 BlueHDI 8V 120hp | Diesel | 120 | 143 | +23 (19%) |
| 1.6 THP 210hp | Petrol | 210 | 233 | +23 (11%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai