DAF LF Stage 1
16 dzinēji – 135–285 ZS
16
dzinēji
+522 ZS
Maks. pieaugums
+40%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 55 180hp | Diesel | 180 | 702 | +522 (290%) |
| 55 280hp | Diesel | 280 | 332 | +52 (19%) |
| 45 285hp | Diesel | 285 | 332 | +47 (16%) |
| 45 140hp | Diesel | 140 | 183 | +43 (31%) |
| 45 160hp | Diesel | 160 | 203 | +43 (27%) |
| 45 220hp | Diesel | 220 | 263 | +43 (20%) |
| 45 250hp | Diesel | 250 | 293 | +43 (17%) |
| 55 170hp | Diesel | 170 | 213 | +43 (25%) |
| 55 250hp | Diesel | 250 | 293 | +43 (17%) |
| 45 135hp | Diesel | 135 | 177 | +42 (31%) |
| 45 180hp | Diesel | 180 | 222 | +42 (23%) |
| 55 160hp | Diesel | 160 | 202 | +42 (26%) |
| 55 220hp | Diesel | 220 | 262 | +42 (19%) |
| 45 150hp | Diesel | 150 | 191 | +41 (27%) |
| 45 170hp | Diesel | 170 | 211 | +41 (24%) |
| 55 140hp | Diesel | 140 | 181 | +41 (29%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai