Ford Ranger

Ford Ranger Stage 1

14 dzinēji – 110–270 ZS

14
dzinēji
+66 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
-> 2010

-> 2010

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDCi 156hpDiesel156202+46 (29%)
2.5 TDCi 143hpDiesel143182+39 (27%)
2.5 TD 110hpDiesel110143+33 (30%)
3.0 V6 148hpPetrol148173+25 (17%)
4.0 V6 210hpPetrol210233+23 (11%)
2.3i 143hpPetrol143161+18 (13%)
2011 - 2015

2011 - 2015

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.2 TDCi 200hpDiesel200233+33 (17%)
2.2 TDCi 150hpDiesel150181+31 (21%)
2015 - 2018

2015 - 2018

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3 Ecoboost 270hpPetrol270336+66 (24%)
2.2 TDCi 130hpDiesel130191+61 (47%)
3.2 TDCi 200hpDiesel200233+33 (17%)
2.2 TDCi 160hpDiesel160192+32 (20%)
2019 ->

2019 ->

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.3T Ecoboost 270hpPetrol270303+33 (12%)
3.2 TDCi 200hpDiesel200232+32 (16%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai