GMC Sierra

GMC Sierra Stage 1

21 dzinēji – 195–445 ZS

21
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+8%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
1999 - 2007

1999 - 2007

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 Duramax 365hpDiesel365398+33 (9%)
8,1 V8 330hpPetrol330352+22 (7%)
4.3 V6 200hpPetrol200221+21 (11%)
4.8 V8 295hpPetrol295316+21 (7%)
5.3 V8 295hpPetrol295316+21 (7%)
6.0 V8 360hpPetrol360381+21 (6%)
2008 - 2013

2008 - 2013

6 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 Duramax 365hpDiesel365397+32 (9%)
6.2 V8 403hpPetrol403428+25 (6%)
4.3 V6 195hpPetrol195218+23 (12%)
5.3 V8 326hpPetrol326348+22 (7%)
4.8 V8 302hpPetrol302323+21 (7%)
6.0 V8 360hpPetrol360381+21 (6%)
2014 - 2016

2014 - 2016

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 Duramax 365hpDiesel365396+31 (8%)
6.2 V8 420hpPetrol420443+23 (5%)
4.3 V6 285hpPetrol285306+21 (7%)
5.3 V8 355hpPetrol355376+21 (6%)
2017 ->

2017 ->

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
6.6 V8 445hpDiesel445502+57 (13%)
6.0 V8 360hpPetrol360384+24 (7%)
6.2 V8 420hpPetrol420443+23 (5%)
4.3 V6 285hpPetrol285307+22 (8%)
5.3 V8 355hpPetrol355377+22 (6%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai