Honda CR-V

Honda CR-V Stage 1

16 dzinēji – 120–193 ZS

16
dzinēji
+50 ZS
Maks. pieaugums
+23%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2002 - 2006

2002 - 2006

1 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 CTDi 140hpDiesel140187+47 (34%)
2007 - 2012

2007 - 2012

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 CTDi 140hpDiesel140188+48 (34%)
2.2 i-DTEC 150hpDiesel150193+43 (29%)
2.4 i-VTEC 166hpPetrol166183+17 (10%)
2012 - 2015

2012 - 2015

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 i-DTEC 150hpDiesel150187+37 (25%)
1.6 i-DTEC 120hpDiesel120153+33 (28%)
1.6 i-DTEC 160hpDiesel160191+31 (19%)
2.0 i-VTEC 155hpPetrol155168+13 (8%)
2015 - 2016

2015 - 2016

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 i-DTEC 120hpDiesel120151+31 (26%)
1.6 i-DTEC 160hpDiesel160191+31 (19%)
2017 - 2019

2017 - 2019

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.5 VTEC Turbo 173hpPetrol173223+50 (29%)
1.6 i-DTEC 120hpDiesel120152+32 (27%)
1.6 i-DTEC 160hpDiesel160191+31 (19%)
1.5 VTEC Turbo 193hpPetrol193222+29 (15%)
2019 ->

2019 ->

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.5T VTEC 173hpPetrol173221+48 (28%)
1.5T VTEC 190hpPetrol190223+33 (17%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai