Hyundai H-Serie

Hyundai H-Serie Stage 1

12 dzinēji – 116–175 ZS

12
dzinēji
+57 ZS
Maks. pieaugums
+29%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2008 - 2015

2008 - 2015

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
H200 2.5 CRDi 116hpDiesel116171+55 (47%)
H300 2.5 CRDi 163hpDiesel163201+38 (23%)
H200 2.5 CRDi 136hpDiesel136173+37 (27%)
H200 2.5 CRDi 140hpDiesel140173+33 (24%)
H300 2.5 CRDi 170hpDiesel170201+31 (18%)
2015 - 2018

2015 - 2018

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
H200 2.5 CRDi 116hpDiesel116173+57 (49%)
H200 2.5 CRDi 136hpDiesel136173+37 (27%)
H300 2.5 CRDi 170hpDiesel170203+33 (19%)
2018 -> ...

2018 -> ...

4 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
H200 2.5 CRDi 116hpDiesel116173+57 (49%)
H200 2.5 CRDi 136hpDiesel136172+36 (26%)
H300 2.5 CRDi 170hpDiesel170203+33 (19%)
2.5D 175hpDiesel175203+28 (16%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai