
Hyundai i30 Stage 1
24 dzinēji – 90–280 ZS
24
dzinēji
+58 ZS
Maks. pieaugums
+27%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2007 - 2010
4 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 90hp | Diesel | 90 | 148 | +58 (64%) |
| 2.0 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 173 | +37 (27%) |
| 1.6 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 146 | +31 (27%) |
| 2.0 CRDi 140hp | Diesel | 140 | 171 | +31 (22%) |

2010 - 2015
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 110hp | Diesel | 110 | 163 | +53 (48%) |
| 1.6 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 162 | +47 (41%) |
| 1.4 CRDi 90hp | Diesel | 90 | 128 | +38 (42%) |
| 1.6 GDI Turbo 186hp | Petrol | 186 | 223 | +37 (20%) |
| 1.6 CRDi 128hp | Diesel | 128 | 163 | +35 (27%) |
| 1.6 GDI 135hp | Petrol | 135 | 146 | +11 (8%) |

2015 - 2017
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 T-GDi N 250hp | Petrol | 250 | 303 | +53 (21%) |
| 1.6 GDI Turbo 186hp | Petrol | 186 | 222 | +36 (19%) |
| 1.6 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 162 | +26 (19%) |

2017 - 2020
8 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 95hp | Diesel | 95 | 147 | +52 (55%) |
| 2.0 T-GDi N 250hp | Petrol | 250 | 301 | +51 (20%) |
| 1.4 T-GDI 140hp | Petrol | 140 | 176 | +36 (26%) |
| 1.6 CRDi 110hp | Diesel | 110 | 146 | +36 (33%) |
| 1.6 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 147 | +32 (28%) |
| 2.0 T-GDi N Performance 275hp | Petrol | 275 | 302 | +27 (10%) |
| 1.6 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 161 | +25 (18%) |
| 1.0 T-GDI 120hp | Petrol | 120 | 143 | +23 (19%) |

2020 ->
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 115hp | Diesel | 115 | 147 | +32 (28%) |
| 2.0 T-GDi N 280hp | Petrol | 280 | 303 | +23 (8%) |
| 1.0 T-GDI 120hp | Petrol | 120 | 141 | +21 (18%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai