
Hyundai Tucson Stage 1
14 dzinēji – 112–185 ZS
14
dzinēji
+46 ZS
Maks. pieaugums
+21%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning

2004 - 2015
3 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 2.0 CRDi 140hp | Diesel | 140 | 172 | +32 (23%) |
| 2.0 CRDi 112hp | Diesel | 112 | 142 | +30 (27%) |
| 2.0i 16v 140hp | Petrol | 140 | 154 | +14 (10%) |

2015 - 2018
6 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 T-GDI 177hp | Petrol | 177 | 223 | +46 (26%) |
| 2.0 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 178 | +42 (31%) |
| 1.7 CRDi 116hp | Diesel | 116 | 151 | +35 (30%) |
| 1.7 CRDi 141hp | Diesel | 141 | 172 | +31 (22%) |
| 2.0 CRDi 185hp | Diesel | 185 | 206 | +21 (11%) |
| 1.6 GDI 132hp | Petrol | 132 | 147 | +15 (11%) |

2018 - 2020
5 dzinēji
| Dzinējs | Degviela | Standarts (ZS) | Stage 1 (ZS) | Pieaugums |
|---|---|---|---|---|
| 1.6 CRDi 116hp | Diesel | 116 | 162 | +46 (40%) |
| 1.6 T-GDI 177hp | Petrol | 177 | 213 | +36 (20%) |
| 2.0 CRDi 185hp | Diesel | 185 | 218 | +33 (18%) |
| 1.6 CRDi 136hp | Diesel | 136 | 161 | +25 (18%) |
| 1.6 GDI 132hp | Petrol | 132 | 145 | +13 (10%) |
Biežāk uzdotie jautājumi
Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+
Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.
Cik ilgi aizņem procedūra?+
Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.
Vai ietekmē degvielas patēriņu?+
Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.
Piesakieties Stage 1
Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai