Jaguar XF

Jaguar XF Stage 1

21 dzinēji – 163–510 ZS

21
dzinēji
+80 ZS
Maks. pieaugums
+17%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
-> 2015

-> 2015

12 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 TDV6 211hpDiesel211291+80 (38%)
2.2 D 163hpDiesel163236+73 (45%)
3.0 V6 SC Turbo 340hpPetrol340402+62 (18%)
4.2 V8 Supercharged 416hpPetrol416473+57 (14%)
3.0 TDV6 275hpDiesel275328+53 (19%)
3.0 TDV6 240hpDiesel240292+52 (22%)
5.0 V8 supercharged 510hpPetrol510562+52 (10%)
2.2 D 190hpDiesel190237+47 (25%)
2.2 D 200hpDiesel200238+38 (19%)
2.7 TDV6 207hpDiesel207243+36 (17%)
2.0 SC Turbo 240hpPetrol240272+32 (13%)
5.0 V8 385hpPetrol385406+21 (5%)
2015 - 2019

2015 - 2019

9 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
3.0 V6 Supercharged 340hpPetrol340403+63 (19%)
2.0D 240hpDiesel240283+43 (18%)
2.0 Turbo 240hpPetrol240272+32 (13%)
3.0D 300hpDiesel300332+32 (11%)
2.0D 180hpDiesel180211+31 (17%)
2.0D 163hpDiesel163193+30 (18%)
2.0 Turbo 250hpPetrol250272+22 (9%)
2.0 Turbo 300hpPetrol300322+22 (7%)
3.0 V6 Supercharged 380hpPetrol380402+22 (6%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai