Jeep Compass

Jeep Compass Stage 1

13 dzinēji – 120–172 ZS

13
dzinēji
+66 ZS
Maks. pieaugums
+22%
Vidējais pieaugums
✓
Eco Tuning
2006 - 2011

2006 - 2011

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.0 CRD 140hpDiesel140176+36 (26%)
2.0i 158hpPetrol158181+23 (15%)
2.4i 172hpPetrol172192+20 (12%)
2011 - 2016

2011 - 2016

3 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
2.2 CRD 136hpDiesel136202+66 (49%)
2.1 CRD 136hpDiesel136181+45 (33%)
2.2 CRD 163hpDiesel163202+39 (24%)
2017 - 2020

2017 - 2020

5 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.6 Multijet 120hpDiesel120157+37 (31%)
2.0 Multijet 140hpDiesel140167+27 (19%)
1.4 Multiair 170hpPetrol170188+18 (11%)
2.0 Multijet 170hpDiesel170188+18 (11%)
1.4 Multiair 140hpPetrol140153+13 (9%)
2020 ->

2020 ->

2 dzinēji
DzinējsDegvielaStandarts (ZS)Stage 1 (ZS)Pieaugums
1.3T 130hpPetrol130172+42 (32%)
1.3T 150hpPetrol150173+23 (15%)

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Stage 1 ir drošs dzinējam?+

Jā, Stage 1 ir maiga optimizācija rūpnīcas drošības rezervju robežās. Mēs izmantojam dīleru līmeņa aprīkojumu un pārbaudām rezultātu uz stenda.

Cik ilgi aizņem procedūra?+

Parasti 2–4 stundas, ieskaitot diagnostiku, programmēšanu un kontrolmērījumu uz dinamometriskā stenda.

Vai ietekmē degvielas patēriņu?+

Stage 1 var samazināt patēriņu (labāka griezes momenta līkne) vai nedaudz palielināt agresīvas braukšanas laikā. Vidēji patēriņš nemainās.

Piesakieties Stage 1

Bezmaksas konsultācija un jaudas pieauguma aprēķins jūsu automašīnai